bugün

görsel

Saraylarda yaşayanların görmezden geldiği gerçek.
oradan çıkınca insan kendisini çok havalı hisseder. sonuçta görüldüğü gibi ultra havalandırmalı bir oda...
Bu şekilde okuyan bir öğrenci harbiden toplum düşmanı falan olur amına koyuyum!..

(bkz: sahibinden kiralık tecrit)

(bkz: servet düşmanlığına giriş)
hücre yapılanması şüphesi ile düzenli polis baskını yeme potansiyeli taşıyan evin odasını 900tl ücret karşılığı kiraya veren çok net orospu analıdır. bakın çok net söylüyorum annesi hayat kadını bile değildir başka amaçlı sevişiyordur. adı üzerinde öğrenci! yani öyle ciddi bir kazancı şu an için mevut değil bunu anlamayıp bu fiyatlara ev verenlerin annesi cinsel yolla bulaşan hastalık saçma amaçlı sevişiyordur.
onurumla suç işleyip hücreye düşerim daha iyi mk. en azından yemek beleşe gelir.
it bağlasan beş dakika durmaz.
Kumestir o.
abi kiralar pahalı okey ama dandirik bölüm ve ünilere niye gider insan. işte böyle cakal esnaf vari insanlara yem olur.

bozeşek üniversitesi işletme fakültesini kazandım yuppi. aminim git aöf işletme oku ve bir meslek edin kendini geliştir.

evden uzaklaşacam ortam yapacam diye giden çok akşama kadar cafelerde takıl ailenin parasını çarcurt et esnafı zengin. mezun oluncada işsiz kal gençliğini harca.

git meslek öğren üni egitimine vereceğin parayıda sermaye yap.
eğitim sistemi çöp zaten.
Ortak pansiyonda aylık 250 liraya kalınabilir.
(bkz: koğuş)