bugün

Durumun farkında olmayan kızdır. Aykırılıktır. Yanlıştır. Mantıksızdır ve yapılmaması gerekendir. Kır dizini otur evinde. Bu nasıl bir cesaret yahu?
kilo vermek için gezen kızdır. Ne yapsın evde oturup daha da mı şişsin ?
geyikli tayt giyip geyiği gergedana çeviren kızdır.
şekilci orospu çocuklarını takmayan kızdır.belki yürüyüşe çıkmıştır belki de arkadaşlarını görmeye gidecektir.
evet,arkadaşları vardır.erkek arkadaşı bile vardır.
çünkü her şey cinsellik değildir.aşk alıp vermekten ibaret değildir.
aşk biriyle sürekli konuşmak istemek de olabilir.konuşmanın kiloyla alakası yoktur.
arkadaşlığın da kiloyla alakası yoktur.
bak sevgili troll,ben seksen beş kiloyum,bana kilomdan dolayı yapılmayan muamele kalmadı.sen ve senin gibiler sayesinde tam kilo vermeye başlamışken depresyona girdim ve yeniden kilo aldım.bana çirkin diyeceksin,senin sevgilin olmaz,kot mont giyemezsin,yaşamamalısın.

anlayamazsın.sen beni anlayamazsın.

hayatı boyunca güzel olmuş,maşallahlarla büyümüş sen ''aman boşver büyüyünce kilo verirsin'' lafının yarattığı teselliyi anlayamazsın.şimdiden nefret edip sürekli geleceğe bakmayı anlayamazsın.bir parça baklava yedikten sonra suçluluk duymayı anlayamazsın.
eşek kadar adamlar seninle dalga geçti mi hiç?
her sevdiğinde reddedildin mi?
mağazalarda bile kabalıkla karşılaştın mı,mesela düşün ki tezgahtar kız arkandan ''kilo versin de giysin,bana ne'' dedi...sen olsan döverdin değil mi sevgili troll? ben dövmedim.çünkü artık alıştım.
insanların şekilciliğine alıştım.ikinci sınıf insan muamelesine alıştım.çünkü 6 yaşımdan beri böyleyim ve sekiz yıl boyunca,sekiz yıllık ilk öğretim hayatım boyunca benimle dalga geçildi.tanımadığım,sekizinci sınıftan biri ikinci sınıfta olan beni rahatsız ediyordu.merak ettim de,senin hiç başına geldi mi bu?

şişmanlık insanların isteyerek sahip olduğu bir şey değil ve siz şekilci mahlukatların da anlamadığı bu! sadece çok yemekten şişen o kadar az insan var ki! şişmanlık bir farklılık değil,bir hastalık!
Bak kızım 90 kiloysan yapacagın sey su teslim olmayıp spora baslamak yok ben mutluyum ayaklarıını geçiceksin kimseye demeden gizli gizli başlıcaksın ve milletin sendeki değişimi gördükten sonraki iltifatlarından sonra zaten hic bırakamayacaksın kendine güvenin gelecek ve vücuduna oturan şeyler giymek seni inanılmaz etkileyecek hadi durma yarın başla yürüyüşe squat ve mekik antrenmanlarına işin zor ama imkansız değil.
"oha 90 kilo kız mı olur lan" diye tepki verdiğim kız.
insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmeye çalışan orospu çocuklarından çok daha normal kızdır.
Gayet sevimli insanlardır, güldüklerinde şirin şirin gamzeleri çıkar ortaya ama onlara öcü gibi bakan zihniyetler yüzünden hayattan soğurlar, içlerine kapanılar ve evden çıkmazlar.
allah yardımcısı olsun dediğim insandır. aslında biraz da kendi isteğidir bu durumda olmak. bir çok örneği var azimle normal hale dönebilir.
1.97 boyum ve 151 kilomla desteklediğim kızdır. zayıfken rüzgarda uçacak gibiydim şimdi özgüvenim tavan tank gibiyim.
90 kilodan fazla olup dışarıda gezebilen erkek kadar hürdür. Bırakın şu şekilciliği! Kadınların zayif olma zorunluluğu yok. Nasıl mutlu ise o kilo o şekilde yaşamalı insan. Tabi ki fazlası sağlık problemlerine yol açar ancak kimseyi kilosu ile yargılayacak kadar şekilciliğe gerek yok!