bugün

ellerinden gammazlıkları alınması gereken sürü. gelmi$ soruyor abi diyor bu entry sözlüğe aykırı değil mi. ne diyim birader. nasıl da entryleri telef ettiklerini $imdi daha iyi anlıyorum. ba$ımıza ta$lar yağacak kom$ular sözlük çömlerin elinde orospu olmu$.
özellikle onuncu nesil olanların yeri geldiği zaman komik duruma düştüğü gammazlardır.
sözlüğe yeni gelmiş yazarların gammaz olması ne kadar doğrudur bilemem, ancak;

geçenlerde bilgi içerikli entry'mi gammazlayıp, akabinde neden silinmediğiyle alakalı mesaj atan bir ergenle tanıştım.
üstelik bilgi içerikli olduğunu bildiği halde neyin kafasını yaşadığını bilmiyorum.

(bkz: ne içtiysen bana da ver)
4 entry ile sözlüğe üye olan gammazlardır. ne bekliyorsunuz olm.
neye göre gammaz yapıldığı belli olmayan yazarlardır. hayır nesille alakası da yok aslında.

adam sözlükte bir ayını geçirmeden gammaz oluyor amk. biz 10 senemizi verdik sözlüklere uludağ sözlükteki 6 senem.

biz saksı mıyız ulan ?

edit:bunun neyini eksilediniz koçum?
ciddi bir sorundur. isyan sebebidir, yeter landır, önlem alınsındır. sebepler pek bi' tatminkarken entrylerle uyu$maması komedidir.
kendi talep etsin etmesin, nesil farketmeksizin gammaz olma kriterleri olarak; 7/24 sözlükte pinekleme eylemini gerçekleştirip bu özelliğe erişen kesimdir.

bu arkadaşların çoğu yazılanların içeriğine bakmaksızın, anaokulu seviyesindeki yetersiz kapasiteleri ile en birinci gammaz olmak için paso ispiyon yaparlar.
sonra da ilkokul seviyesindeki moderasyondan gelsin yetkili olma makamı.

eeeeee anası neki danası ne olsun?
bana moderatörünü söyle sana gammazını/yetkilisini söyliyeyim.

gammaz editi: arkadaş kuş kadar entry'i gammazlarken en uzun(5 satır) hata belirten açıklamayı seçip, modlara kendinizi pek bi afilli gösterme çabanızı ayrıca takdir ediyorum.
yerim ben sizi yaaa *
bunu diyen kişinin sekizinci nesil yazar olması ?

tanım: gülüp geçilecek durum.