bugün

548'i erkek, 340'ı kız olmak üzere fas'ın eski krallarından muley ismailin ta kendisidir.
http://www.888.com * 'un sahibidir.
yılmadan çalışamanın eseri! 55 senenin 15'ini çıkarsan...40 senede vücuda gelmiş gibi görünüyor bu rekor!

fas sokakları onun torunları ile dolup-taşıyordur!
isimlerini dahi ezbere bilemeyecek babadır. baba mıdır?

efendim ne demişler, az olsun öz olsun.
memnun kaygısız'ın "oha be birader" dediği adamdır...

darbeli matkap + makinalı tüfek = neyse ben bişi demiyorum...
888 ayrı kadından yaptığını söylemesini istediğimiz babadır. aynı kadından olduğunu söylerse linçlenecektir.
- ama nasıl olur, siz kısırsınız. işte tahlil sonuçları, çocuğunuzun olması imkansız.
+ deme be doktor
- yeminlen bak
+ büyük boynuz var diyorsun
- 888 tane.

edit: hacı bunu niye eksiledin ki?
morina balığının erkek olanıdır... zira dişi molina balığı bir seferde 6 milyon yumurta bırakır... işte ölümler filan oluyor, malumunuz; 888 bebe yaşamış... onlar da büyüsün, yeriz...

edit: bi morina bi molina... ne idüğü belirsiz bi balık işte... düzeltmiyorum da... sırf edit yapasım geldi, bye!
iyi calismistir.
(bkz: beline kuvvet)
büyük ihtimalle 100 den fazla karısı olan adamdır. yoksa fizyolojik ve matematiksel olarakta durumun bir insan hayatına sığması, zordur.
(bkz: nerde bu ali sami) * *
adamda penis yerine süt çeşmesi varsa normal bir durumdur.insan biryerden sonra kurur yani.
(bkz: sen neymişsin be abi)
hayatının yüzde doksanını üremeye harcamış mutasyona uğramış insan hayvanı.
cektigi her sutu, kullandigi her penaltiyi gole ceviren babadir; hatta ofsayttan attigi iki golu de sayilmistir.
vanası arızalı musluğa sahip babadır. ya da mitoz bölünüyordur.
at, eşek, kedi, köpek ve türlü yabani hayvanı suni ortamda dölleyen baba.
bugs bunny *
(bkz: makineli tufek)
şu an yaşayan her 5 kişiden 1'inin babası olduğu söylenen cengiz han'a rakip olabilecek birisidir.

(bkz: cengiz han)