bugün

Fortis Türkiye Kupası'nın inönü'de saat 20:00 oynanacak olan hakem Hakan Sivriservi'nin yöneteceği maç...

edit: beşiktaşımızın cezası yüzünden seyircisiz oynayacağı maç...

http://www.ntvspor.net/pages/18758.asp

(bkz: ruhumuz yeter)
beşiktaşımızın çaykur rize ve diyarbakır diski den sonra kupada grubda oynayacağı 3. maç. rize maçındaki puan kaybı düşünülürse zabıtaspora karşı mutlak galibiyet gerekiyor.
dakika 41 itibarıyle tello'nun iki golü ile 2-0 beşiktaş'ın üstünlüğü ile devam etmekte olan maç. kaçırılan gol pozisyonlarının da haddi hesabı yok, beşiktaş adına. ben çok beğendim beşiktaş'ı bu maçta. fark artabilir ikinci yarıda gibi.
bobo'nun asisti, holosko'nun golüyle, 3-0 olmuş maç.
necati'nin penaltı golü ile 3-1 olan maç.
ligin ikinci yarısı için beşiktaş adına umut veren bir maç.

bir maça bakarak karar vermek zor elbette. bugün oynanana güzel futbol ankarasapor'un kötü oyunundan mı kaynaklanıyor diye de şüphe duymamak elde değil. uzun süredir ilk defa rahat ve keyifli bir maç izledik. rahatlıkla 6-1 falan bitebilecek bir maçtı, abartmıyorum.

o sinir eden top kayıpları yoktu, baki inanılmaz iyidi. tello, mükemmel. bobo etkiliydi. holosko'nun bu kadar çabuk uyum sağlamış olması sevindirici, beşiktaş'ta çok iş yapacak.
ikinci yarının sürpriz takımı beşiktaş olabilir, bir ikinci tahminim de trabzonspor.
beşiktaşın ikinci yarı için rakiplerini şimdiden korkuttuğu maçtır. harika futbol oynamıştır.