bugün

Ülkü ocakları tarafından düzenlenen yurt genelinde yapılacak olan yürüyüşlerdir.

Tüm türkiye genelinde saat 19.00 da sokaklardayiz.

Bu parti davası değil, vatan davası. Derdi vatan olan herkesi bayrağını kapıp gelmeye davet ediyoruz.

Hangi ilde nerede olacağı ülkü ocakları sosyal medya sayfalarında mevcut. Telefondan ekleyemedim kusura bakmayın.

provokatörlere dikkat. Amacımız yıkıp dökmek değil, şehitlerimize saygı göstermek.
Devletin yapamadığını milletin yapacağını yavaş yavaş insanların gözlerinin açıldığını Gösteren eylemdir. Umarım yurt geneli katılım yeterli Sayıda, en azından farkındalık yaratacak derecede olur.
Daha önceleri defalarca farklı çeşitleri yapılan ama verilen sözlerin çabucak unutulduğu mitinglerdir. Bir alanda toplanıp şehitler ölmez vatan bölünmez diye bağırmaktansa vatanı bu hale getirenleri kapı dışarı etme zamanı gelmedi mi sizce?
şehide saygı kanını yerde koymamakla olur , teröre lanet bayrak sallamakla değil kurşun sıkmakla olur

şehitler ölmez vatan bölünmez deyip bayrak sallayıp ondan sonra da kahveye çay içmeye giderek vatan kurtarılmaz

bırakabiliyor musun sevdiklerini , işini , arabanı , evini , bankadaki paranı bir kenara ? gidebiliyor musun gönüllü olarak savaşmaya ?

bunu yapamıyorsak bence bu şekilde yapmakla bir yere varamayız , aksine daha çok onları kahrederiz , sırf bu düşüncemden ötürü katılmayacağım

ama ciddi ciddi ben hayatımı yakmaya hazırım , vatan için isimsiz bir kahraman olurum diyebilen varsa kursun jitem gibi bir oluşum , toplasın etrafına kendisi gibi hayattan bir beklentisi olmayan insanları , en azından bir iki kelle alır da vatana millete bir faydası dokunur.

ben bunu yapamıyorum , içinde bulunduğum güzel hayatı , arkamdaki insanları , sevenimi , sevdiğimi , sahip olabileceğim şeyleri , hayatımı bir kenara bırakıp gidemiyorum , bu utanç bana yeter , gidip bir de orada yüzsüzce bayrak sallayarak utancımı katlayamam kimse kusura bakmasın.
"bu vatan bölünmez bu böyle biline.... Şehitler ölmez vatan bölünmez...ya Allah bismillah Allahu Ekber..."

Özet!
akp gençlik kollarının katılmayacağı yürüyüşlerdir.
onlar erdoğan'ı başkan yaptıracağız diye yürüyüş yapacaklarmış.

(bkz: seni başkan yaptıracağız)

edit: dün gece ve bu akşam bakırköy'de ve büyükçekmece chp belediyelerinin organize ettiği yürüyüşten habersiz olanlar cevap yazmasın bozarım!
Bugün saat 19.00 itibariyle Düzce'de olacak yürüyüş hiç bi ocağa,kola bağlı olmadan Şehidimizin cenaze namazı için yapılacak olandır. Şu particiliği yapmasak şu günde..
E5 e mesafeli oturmama rağmen deliler gibi korna sesi ve sloganlar duyuluyor. Umarım bu gece sadece kornadan ibaret kalmaz.
Hdp binaları haricinde hiç bir yere dokunuşmaması rica olunur. Hdp binalarınınsa amına koymak şart.
(bkz: 8 eylül 2015 çanakkale belediye başkanına linç)