bugün

azwraith ve kara mı kızıl mı organizasyonuyla küçükev restorant'da gerçekle$tirilecek rakı - balık içerikli zirvedir.

neden eskihisar derseniz, hem istanbul'a hem de kocaeli'ye yakın sessiz ve sakin bir mekan. bizim imkanlarımızdan dolayı zirvenin 15.00'te ba$laması gerekiyor, maalesef. hem öğle vakti daha güzel oluyo orası, valla.*
mezgit ve rakı e$liğinde planlanmı$tır, ancak isteyene farklı çe$it balıklar da sunabileceğimizi umuyoruz, artık elde ne varsa. mezeleri yiyince g.tünüzün dü$eceğini umuyoruz zaten.

daha ne anlatayım bilemiyorum, soru cevap olur herhalde, bi de umarım gerçekle$ir. gerçi siz gelseniz de gelmeseniz de biz orada olacaz ama... siz yine de gelin. bugün gerçeklen kocaeli zirvesindeki gibi 18 ya$ sınırı yoktur.* içki içmem lan ben diyenleri de bekliyoruz, balık cidden $ahane.
onay bekleyen zirvedir.

ciddi anlamda bunaldığımızda kendimizi attığımız, eskihisar'da bulunan küçükev restaurant'ta gerçekleşecek zirvedir. balıklar gerçekten şahane, tuna mezgiti falan vardı bi aralar tazeydi. her neyse, balık bol zaten.

ben gündüz gündüz niye rakı içeyim diyen arkadaşlara sesleniyorum**, biz oraya kaymaya gitmiyoruz; birkaç duble rakıyla rahatlayıp balığın tadını çıkarmaya, sohbet etmeye, gülmeye eğlenmeye gidiyoruz.
onaylanmı$ zirvedir. 7 haziran'da gelebilen tüm yazarları bekliyoruz. siyasi veya edebi görü$ü, espri anlayı$ı ne olursa olsun. hadi katılın lan.*
minik not: eğer çoğunluk 'abi biz cumartesi gelemiyoz pazar yapsak ya $u i$i' derse, pazar'a almaya çalı$abiliriz, sanırım. çaylar müessesedendir.
gerçekle$mesine tam bir ay kalmı$ zirvedir. dayı kurduk zirve mirve ho$ ama katılımcı olmadan sarmıyo biliyonuz mu? bekliyoruz lan herkesi. gelmeyen ölsün lan top olsun. ühü.
(bkz: nerdesin ey gebze)*
7 haziran'da orada olacağım zirve.
(bkz: bekle eskihisar ben geliyorum)
an itibariyle 5 katılımcısı olan zirve.
(bkz: pump it)*
gerçekleşmesina az kalan zirve.
daha çok insan gelseydi keşke, ama olsun beş uludağ yazara dün...
neyse.
hala şansın varken gel bence john.
kimin neyin katılacağı belli olmayan zirve. görünen 5 kişi var 2'si silik.
neyse kendi çapımızda yaparız zirveyi artık biz de.
eskihisar; gebze'ye bağlı bir sahil kasabası-köyüdür. bilmiyorum son zamanlarda belediye bilmem ne verdiler mi, gebze merkezden halk otobüsleri ve minibüsler vasıtası ile gidilebilir...
gitmek isteyenlere yardımcı olunur her ne kadar o kadar yakın olup gitmeyecek olsam da...
katılmak istenen ancak kimseyle tanışıklığın olmamasından dolayı bünyenin sosyofobik reaksiyon gösterdiği zirve.
tanıyan tanımayan, işi olmayan herkesi beklediğimiz zirve. yarın saat 3 sularında gerçekleşecek. saat üçte orda olacağız. ilk konuk geldi mi rakılar da gelir.