bugün

sözlükte geçen hafta başladığımda 7053 adet ukte bulunmaktaydı. 453 adedini geçen hafta sonu, 600 adedini ise bugün temizlemiş bulunmaktayım. toplam ukte sayımız ''6000'' olmuştur. birlik olursak ve herkes en az ''10'' ukte bile doldursa gün içersinde ukte kısmını tamamen temizlemiş olacağız. katılım olmaz ise tek başıma temizleyeceğim o kısmı. tabii ki bugta kalan uktelerde var onları yönetim halleder.

buda anketimiz olsun ;

http://www.strawpoll.me/10228612
bugün 300 ukte girerek, ukte sayımızı ''5681'' e indirmiş bulunmaktayım.
16.05.2016 tarihinde başladığım ukte temizleme olayında şu an temizlenecek olan ukte sayımız ''4948''ir. sekme sayısı 2 haneye düşmüş 99 olmuştur.
ukte nedir, ne işe yarar bilmiyoz ki.
Çamaşır suyumu aldım, eldivenimi taktım geliyorum haşmet.
karşı kampanya olarak "10.000 ukte veriyoruz kampanyası" başlattığım süper olay.
katılmak temizlemek isteyen yazar dostlarım. ukte butonuna tıkladığınızda uktelerin üst kısmında ''ukte explorer'' yazar oraya tıklarsanız orada ister harf harf, isterseniz yazar aratıp o yazarın tüm uktelerinede ulaşarak temizleyebilirsiniz.
merveyitavla'nın da katıldığı kampanyadır.
gece itibariyle toplam 3950 adet ukte kalmıştır ve son 79 sekmeye gelmiş bulunmaktayız.
Mobilde uktenin bulunmadığını farketmeme sebep olan kampanya. Cidden yok mu ben mi bulamıyorum yahu? Birisi aydınlatabilir mi beni?

Herneyse, bilgisayar başına geçtiğimde katılacağım kampanya.
işsizlerin çıplak boy fotoğrafları ile özelden şahsıma başvuru yaparak katılacağı kampanyadır.

not: yağuşuklu erkekler eqlesin.
bazı arkadaşlar nasıl uktelere ulaşılacağını sormakta özelden. arkadaşlar eski tasarıma geçtiğinizde yukarıda bulunan ukte butonuna tıklayarak sağ tarafta açılan ukte başlıklarını doldurabilirsiniz. dilerseniz ''ukte explorer''a tıklayarak yazar adıyla yahut harf sırasına görede ukteleri görebilirsiniz.
Temizle temizle bitmeyen ukte yapmislar.
4 yıldır sözlükteyim hâlâ ukde doldurmayı bilmiyorum.

maalesef katılamayacağım kampanya. kolay gelsin haşmet kardeşim.
(bkz: give that man a cookie)
Mobil de ukte butonu nerde bulsam bende temizliğe girişcem.

Vileda ve sarı bez hazır bekliyorum.
(bkz: ukte nedir bilmeyen yazar)

(bkz: olaya fransız kalmak)
gün itibariyle ukte sayısını ''980'' yapmış bulunmaktayım. bitime son 20 sekme kaldı.
destek verdiğim ve katıldığım kampanyadır.
ukteleri 289'a indirmiş bulunmaktayım. son 6 sekme gün içerisnde bitecektir ukteler.
(bkz: yat artık evladım)
Bütün entry lerimi temizlesem bile 6000 etmeyeceğini bildiğim için zorunlu olarak katılamadığım kampanya. Üç beş uktem var onu da silemem kimse kusura bakmasın.