bugün

evet arkadaşlar, kendimle yaptığım derin tartışmalardan sonra bu konuyu sizlere açmamın doğru olacağını eğer kendi içimde saklarsam bunun bencillik olacağını düşündüm.
söz konusu olan yan komşumuz 60 yaşında ki izmir li komşumuzdur. bu kadın yaşına başına bakmadan eve 20 ile 35 yaş arası erkekleri almaktadır. bütün eve giren erkeklerin arka ceplerinde duran kimliği el çabukluğuyla alıp bunu ispat ettim. mahalle de "günahını alma belki kötü bir maksadı yoktur" gibi bu durumu kamufle etmeye çalışan komünist gençlere cevap bile vermeden bu olayı araştırmaya koyuldum. sonuç: bu evde fuhuş yapılmaktadır! yahu teyzeciğim yaşına başına bakmadan bu ne ahlaksızlıktır. bu görüşümü kendisine ilettim ve ne dese beğenirsiniz "burası laik ve demokratik bir ülke istediğimi yaparım. izmir liyim ben izmirli. senin gibi yobazlara laf anlatmak zorunda değilim. yaşasın kemalist düzen!" sayın arkadaşlar görüyorsunuz beni yobaz diye yaftaladığı yetmezmiş gibi bir de yaşasın kemalistler diye nara atıyor bu kendini bilmez. az önce annemin yaptığı kısırı evimizden çalıp eve attığı erkeklere yedirtti. asıl ilginç olan bu kısırları göğsünü döküp adamlara yalatması. naçizane fikrim bunun gibi kadınlar kısır havuzunda boğulmalıdır. saygılar..
edit: yahu burada ahlaksızlığı gün yüzüne çıkartıyorum siz kalkmış de da ekini ayırın diyorsunuz yapmayın güzel insanlar konudan sapmayın. naçizane fikrim bu yöndedir.
kendisinin 1962 doğumlu olması muhtemeldir.
apartman yöneticisidir. aidatını ödemeyenlerin listesini yapmak ve ifşa etmek gbi ulvi bir görevi, bu görevde kendisine yardımcı olan 53 yaşında hafif kilolu kısa boylu bir karısı vardır.
60 yaşındaki ızmirli komşu.

Bağlaç ki birleşik yazılır.
taklitler aslını yaşatır sözünü bir kez daha anımsatan içerikli başlık. bir hbbia taklidi okudunuz diye sonlansaymış iyi olurmuş.
60 yaşındaki komşularını gözetleyen rontgencileri görmemizi sağlayan olaydır.
hicbir sey bilmese, ki ekini kullanmayi biliyordur.
(bkz: troll sayısının normal yazar sayısını aşması)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler) atasözünü doğrular nitelikteki komşudur.
nasıl bir ruh hali içindesiniz efendim.
lise terk misiniz nesiniz!