bugün

HAKKARi'nin Şemdinli ilçesi'ne bağlı Beyyurdu Köyü Jandarma Karakolu'na dün gece saldıran kalabalık PKK'lı grubundan, 10 terörist ölü ele geçirildi. Çatışmada teröristlerin açtığı ilk ateşle 3 asker şehit oldu, 3 asker de yaralandı.

http://www.hurriyet.com.t...ndem/15234925.asp?gid=373

(bkz: durmak yok açılma devam)
(bkz: Allah belanızı versin)
"yine mi" demeye sebep olay. daha ne kadar şehit verecek bu ülke. ne kadar eve ateş düşecek daha? diye serzenişte bulunup bazı orospu çocuklarını başkentten alıp doğuya yollamanın farz olduğu durumdur.

not: delirtiyorsunuz adamı. yönetecilik anlayışınızın.
başımız sağolsun, vatan sağolsun.

istek: akp' nin dahiyane siyaseti sayesinde artık uludağ sözlük şöyle bir buton yapmalı. başımız sağ olsun ki her sabah aynı şeyi yazmak zorunda kalmayalım.
(bkz: açılıyoruz)
Bunların başımıza neden geldiğini değil de, çözmek için ne yapmamız gerektiğini düşünme zamanının gelip geçmekte olan saldırılardan biri.

Bir çok yanlışımız var. Bu sebeple pek çok gencimiz ölüyor. Peki bundan sonra ne yapabiliriz?

Seçimler yaklaşıyor. Düşünün...
sol frame'de rastlanılan eski sevgili başlıkları kadar olağan karşılıyorum artık şehit haberlerini ve haberleri sırf bu yüzden izleyemez oldum.

gerçekten merak ediyorum ne zaman tamamiyle kurtulacağız? ne zaman körpecik bedenleri toprağa karışmaktan alıkoyacağız? ne zaman dallarımızın koparılmasına dur diyeceğiz?

ve soruyorum en yetkili her kimse; hangi dava her hangi bir insan hayatından üstte? ki söz konusu ulaşılmak istenen her neyse bu aldığı kaçıncı can?

inanın ben çok korkmaya başladım. verilen her şehit geleceğe olan ümidimi eksiltiyor. korkarım sonunda hiçbir şey kalmayacak.
Göğüs göğüse çatışarak şehit düşseler yada karşı taraftaki hangi dava için kurşun sıktığını bilse içim acımayacak. Ama hem kalleşçe hemde neden öldürüldüğünü bilmeden şehit düşüyor askerlerimiz benim içim ona acıyor.
Pkk denilen oluşum neyin peşinde, hangi davayı güdüyor bu beyinleri yıkanmış varlıklar. Hala anlamadılar mı burası Türk'ün yurdu, hala anlamadılar mı onlara ancak gömülecekleri kadar toprak vereceğimizi. Hangi kürdün hakkını savunuyormuş? Bunların ülkeye zarar vermekten, ülkenin ilerlemesini engellemekten başka hiçbir niyeti yok. Sonra kalkıp da yok özgürlük, yok özerklik diye nara atmasınlar. Onların özerk olacağı tek yer cehennemin dibidir.
vatanını savunan kahraman askerlerimize allah rahmet eylesin.
kahraman askerlerimize allah rahmet eylesin. ailelerine baş sağlığı dileklerimle ,bu vatan sizler oldukça asla bölünmeyecektir.
vatan sağolsun. (bkz: 30 yıl)
3 tane daha kardeşimizi yitirdiğimiz hain saldırıdır. 12 tane o.çocuğu da aynı saldırıda gebermiştir.
sıkıldım artık sözlük. şehit haberlerinden, hükümetin kınama mesajlarından, pkk şakşakçılarından, sözde hümanistler ve hümanizm çığırtkanlığı yapanlardan. şurda 100 tane adam içinde bulunduğumuz platformu düzeltemiyoruz, koca ülkeyi mi refaha ulaştırıp, çağdaş medeniyetler seviyesine getireceğiz. En içten dileklerimle siktir diyorum!
(bkz: açılımınızı sikeyim)