bugün

ramazan ayında olması manidardır. evet.
geçmiş olsundur.
Sağlam hissedilmiştir. Allah korusun.
moskovadan hissedildi.
ya ne çok kişiliksiz var, tiksinti geldi.. geçmiş olsun demek varken "oruç tutmayan izmirli" demiş itoğlu.
kafatasını sıkeyım diyeceğim ama içi boş ne yapcan..

geçmiş olsun dostlar.
merkez üssü zeytinler-urla olan depremdir. 4.1 şiddetinde. evet.
tam uykuya dalarken sallamıştır.evde garip bi ses çıktı bişi mi düştü bilmiyorum da yalan yok eve dev tarantula falan girdi sandım ya da pencereden yarasa. kalbim çıkıyordu amk.
hissetmediğim depremdir. hiç kimseye hissettirmemesi dileğiyle.
18 yıllık ömrümde hissettiğim tek deprem. Yerin altına çöküyor gibiydi. Allah kimseye yaşatmasın cidden. Geçmiş olsun herkese tekrardan.
(bkz: küçücük depremden korkan izmir li) leri görebildiğimiz sıradan depremdir.
(bkz: büyük istanbul depremini tetikler mi)
Kısa ama etkili depremdir.
Yatak yerinden oynadı resmen.
Geçmis olsun dostlar ins kötü bi sey yoktur. Depremi ahlaki yozlasmaya bağlayan bazı beyin fukaralarına seslenmek istiyorum. Madem Allah izmire ahlaki bozulmadan dolayı bi musibet gönderdi o musibet neden insanların katledildigi binbir türlü cinsel tercihin olduğu, ahlaki yozlasmanın had safaya çıktığı, bakire olanların dışlanma aşamasına geldigi o ülkelere gitmiyor. Oralar önceden koruma altına mı alındı?
kısa da olsa salladığını hissettirmiştir. ilk kez uykuda olmadan izmir depremini hissedebildim şükürler olsun.
Inşallah devamıda gelir malum cehape zihniyeti. Sonuçta van için dedikleri ortada.
her doğa olayı anlayan insan için ders çıkarması gereken bir durum olarak değerlendirilebilir.
Tsunami, sel , çığ, yanardağ patlaması hatta ve hatta gök gürültüsü...
Bunları oruç tutmayan izmirliler, zina eden izmirliler diyerek kategorize etmek tamamen saçmalıktan ibarettir.
Dersinizi aldıysanız dağılabilirsiniz.