bugün

Facebook'da dolaşan bir haber.
Edit: Facebook'da dolaşan bir haber dedim mk gerçek demedim.
--spoiler--
SON DAKiKA ACiL!!

Duyuru: Cumhurbaşkanlığında çalışan bir arkadaşımızdan:
Abiler. Sıkıntılı haberler almamız muhtemel... Lütfen herkes sosyal medya hesaplarından, sokak görselleri yerine bir müddet halkı sokağa çağırsın. Enerjimizin bitmesini bekliyorlar. Biz sokakta oldukça devlet operasyonlar için vakit ve sahada hareket kabiliyeti kazanıyor... Lütfen yayalım...

Suan 6 Savas Ucagi , 42 taarruz Helikopteri Ve 1 Firkateyn Kayip...
Yani Darbe Henuz Bitmedi...
Kimse meydanları terk etmesin!!!
--spoiler--
yanlış bilgidir bir defa tc ordusunda 35 kobra 6 süper kobra 3 veya 4 tane de atak tipi taarruz helikopteri var ve kobraların birisi geçen günlerde düşürülmüştü yani bu haberin taarruz helikopterleri kısmı yanlıştır hem ayrıca darbecilerin elinde hava üssü olmadığı ve başka ülkelere gitmiş savaş uçağımız olduğu yönünde bir bilgi olmadığına göre bu uçaklar yakıt almadan havada nasıl kalıyor kayıp olduğu iddia edilen savaş uçakları nükleer enerjiyle mi çalışıyor.?
sosyal medyada dolaşan asılsız haber akşama kadar facebook twitter instagram sözlük yapanlar akşam haberlerini izleseler asılsız olduklarını anlarlar.
5 tankla 3 helikopterle yapamadılar bide 6 uçak 42 helikopterle deneyeceklermiş.
O nasil bir yalan amk dedirtir.

42 tane helikopter nasıl kaybolacak lan.

O kadar helikopter mi var.

Kusuratli atayım da salladığım anlaşılmasin. 42 iyi.
6 cay bardagi 42 kasik kaybolmus gibi bi haber. Napakh cantamiza mi bakakh? Jeti adam bahcesine mi indirsin?
Hadi helikopter sağa sola iner. Dikey hareket etme özelliği var.
Yahu bu jetler nerede peki? Yoklukta bulunan bir havalimanına mı indiler?
Hadi tanker üssünden ikmal uçakları kalktı diyelim. Havada zır zır dolanıyor olsunlar. Arkadaş, yakıt mı dayanır? Bir halt bilmiyorsunuz bari konuşmayın.

Ayrıca, o jetlerin her uçuş sonrası bakıma ihtiyacı var. Bu bakımı kim nerede yapıyor?

Kuru sıkı salla dur. Belki birileri gaza gelir.
sadece abilere seslenilmiş..
Off anladılar. Tamam jetleri şimdi yolluyorum.
Helikopter ilgi alanım değil. Onu da alan bir Zahmet itiraf etsin.
Bir kayıp bilgisi.
Yok amk. Bu ülkenin zaten 42 tane taarruz helikopteri yok ki hiçbir zaman da olmadı. Olmayan şey de kaybolamaz.
Lan sinek mi bunlar kaybolsun. Komedi ya harbi komedi ülke.
(bkz: cebimde)
bir haber..
halk meydanlarda kalsın, gündem oyalansın diyerek yayılan manüplasyon.

yani rte 1 hafta boyunca meydanları bırakmayın diyor.

yarın belki de "uçak gemimiz kayıp" diyebilirler.

uçak gemimiz yok mu? aman kim bilecek mk?
hep kaybolur zaten.
yalandır. tsk meydan da kalan tüfeklerini bile toplamıştır.
milletimizi huylandırıp huzurunu kaçırmak adına bir sürü ortaya atılan yalan haberlerden başka bir şey değildir.
Kaybolanlar benim garajda merak etmeyin arkadaşlar.
güncel Önemli Başlıklar