bugün

pkk'yı köpeklerle bir tutup meşrulaştırmaya çalışan terörist düşüncesidir.
başlığı açanın demek istediği:

akp'ye arap-afgan istilacı it sürüsü yüzünden birikmekte olan bir öfke var. bagın ben şimdi nasıl pkk eşittir hdp eşittir chp eşittir millet ittifakı goygoyunu buraya yapıştırıp hedef değiştirecem. hehehe. (değiştiremedi)
"6 milyon pkk'lı var" ne demek ya. sen bu laftan "halkın bir bölümünü falan filan kanunda"n yargılanırsın da dua et ülkede adalet çöktü. bundan büyük bölücülük mü var ya. senin oyun ne kadar muteberse, o 6 milyon oyun her biri de o kadar muteber. çok derdin varsa benim devletim ne yapıyor/ne yapmıyor da bunlar bu ayrılıkçı partinin kuyruğuna takıldı onu düşün.
6 milyon pkklı demeyelim hdpye oy veren herkes pkklı değildir. isteyen keyfe keder basar kimse karışamaz.

ama ben hdpliyim diyen de pkklıdır be kardeşim o kadar da mal değiliz.
Saldırmaya meyilli bütün köpeklerden rahatsız olmak doğaldır, bunlar bazen dağda bazen ara sokakta karşınıza çıkabilir. Kimileri barınağa kapatılır, kimileri itlaf edilir ve huzur gelir.
her gün başka bir saçmalama rekoru kırıyorsun kardeş.

hdp'ye oy veren 6 milyon kişi sokakta sana durduk yere saldırmaz. ama bir köpek sana durduk yere saldırabilir. ayrıca ben hiç hdp'li birinden kaçarken yola atlayıp trafik kazasında ölen duymadım.

bir de ciddi olarak soruyorum bak, iki konunun birbiriyle ne alakası var amk?
Yav ne alakası var amk dediğim durumdur. 6 milyon PKK'lı var o zaman farelerden de rahatsız olmayalım.