bugün

hayatında hiç alkol almamış genç yaşta kişilerin de başına gelebilecek hadise.

ama sik kafalılar olayı bir yerlere çekecekler ya, içlerinin pisliklerini dışarı vuracaklar ya şaşırmamak gerek.
rahmetli ne soktuysa size hala çıkaramadınız amk.
Beyinsiz olarak doğup 114 yaşına kadar yaşamaktan kat kat iyidir.
öldükten sonra arkada bir çok orospu çocuğu bırakmaktan daha üzücü durum değildir. adam en azından şerefiyle öldü...

ayrıca;ölünün arkasından bu kadar konuşmak vs alkol?
panteist bir şekilde kadere inanan beyinler neden bunu sorgular çözemiyorum. yukarda ki öyle istedi canım ya demek ve sallamamak lazım bu tip beyinleri.
(bkz: geçiniz)

beyinsiz şekilde 60 senedir yaşayanlar var hadi onları sorgulayın. (bkz: rte)
Hayatı cephelerde geçen, bu nedenle 5 kez sıtma olduğu için karaciğeri zayıf düşen mustafa kemal atatürk ün başına gelmiş üzücü olay.
allah sevdiği kulunu yanına çabuk alırmış.
Birçok Osmanlı padişahı gibi içki ve fazla et yemekten dolayı yakalanılan nikris hastalığından ölmekten iyidir.
bazılarının zoruna gidendir.
hayatında hiçbir zaman alkol kullanmayan mehmet akif ersoy'un da 63 yaşında siroz denen hastalık yüzünden öldüğünü bilmeyecek kadar cahil bir yazarın atatürk'e bok atmak için kullandığı şeylerden biri.
Halkına olan kininden dolayı sinirinin bağırsaklarına vurduğu kanser hastalarımız da var aramızda. Ne hikmetse böylesine "mümin" bir kişinin başına bile böyle felaketler gelebiliyor.
cücük kadar beyniyle laf soktuğunu sanan mal beyanı. kolon kanserinden ölmek üzere olan makatından girilerek parça alınanlar da var mesala. zoruna mı gitti lale.
Kimseyi ilgilendirmeyendir, ulan adamin olumunu bile elestirdiniz amk neyi kaldi lan, sacindan basindan kiligindan kiyafetinden yediginden ictiginden sevdiginden nefret ettiginden yaptigindan herseyden vurdunuz, cok mu zordu bi kucuk minnet duyup en azindan bos sallamalar yapmamak, mantiginiza sokayim sizin.
osmanlı padişahı 4. murat gibi 28 yaşında sirozdan ölmekten daha iyidir, daha uzun bir ömür sürülmüştür.

evet evet, halife 4. murat'tan bahsediyorum. ne kadar çatlasa da bu tarihi olayı hiçbir zaman balçıkla sıvayamayacak yobaz bademcikler...*
63 yaşında sirozdan hayatını kaybeden mehmet akif ersoy'la kıyaslanıldığında, bu illete daha genç yaşta yakalanıp hayatını kaybetmektir efendim.
aşırı amcıklıktan 15 yaş kafasıyla başlık açma hastalığına yakalanmış olmaktan iyidir.