bugün

mısırdaki müslüman kardeşler cemaatinden olan kişilerdir bunlar.Neoliberal politikayı ülkeye getirip,pas-islamizm adı altında yenilikçi görünmeye çalışan insanlardır.Suçları boylarını aşmış olsada ölümü hakedecek bir vaziyeti haketmemektedirler.
ne yapabiliriz kardeş dedirten durum. roket olup tepelerine mi uçalım, yoksa twitter'dan tag mı kasalım? bu tepkiyi verecek olanlar devlet büyükleridir, biz değil. ki devlet büyüklerimizde suudi arabistan sinirlenmesin diye mursi'ye desteğini kestiler.
twitter da bugun başı çeken hastang. mısırda gerçekleşecek idama karşı açılmıştır.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
529 kişi birden mala vuruyor zannettim lan.
taksim'de ankara'da, hatay'da polis tarafından öldürülen kardeşlerimiz değilmiydi?

taksim'de ölenler hakkını arayan kardeşlerimiz değilmiydi?

kendi ülkemizde bu ölümlere sessiz kalmışken, başka ülkedekiler için ne yapacaksınız?
hastag falan uğraşacağına çık sokağa eylemini yap. aaaa doğru bir şeyi protesto etmek için sokağa çıkınca alevi, ateist, terörist oluyordu insanlar.
şerefsizliktir, başka hiçbir şekilde tanımlanamaz. günümüzde hala idam denilen cezalandırmadan çok, suç işleme yöntemi olan bir uygulama kabul edilemez. bu konuyla ilgili küresel kamuoyu oluşturulup hükümete baskı yapılması gerekir. aynı zamanda bütün uluslararası camianın davayı ve cezaları kınaması, uygulamadan "endişe" duyduğunu açıklaması gerekir. ancak idam cezası aldı diye de mursi yandaşları benim "kardeşim" olmaz. benim kardeşlerim berkin öldüğünde, ali öldüğünde "devlet binalarini yakan otobusleri molotoflayarak vandallik yapan turden eylemciler"dir.
arap götü yalayıcılarının dert yanmasıdır.

nerden kardeşim oluyor lan?
gebersin arap teröristler.
insanlar ölmesin tamamda, onlar nereden benim kardeşim oluyor lan? türkiye'de ölen kadınların çaresine bakın önce, sanki bizim ülkemizde hiç sorun yok, kalkıp mısır'ı mı kurtaracağız?
içerik bulunamadı.
cehennemin zemin katında ebedi parsel satın alma işlemine eşdeğer vahşet.
vicdanın haykıran ifadesidir.
lise müdürünün, 529 numaralı öğrencinin kardeşine sahip çıkması gerektiğini anlatan bir tag... miş.

bana ne amk mısır'daki idamlardan.
şeriatçıları, muta nikahını savunanları kardeşi görenler düşünsün.
ee böyle sanal alemde sallamakla olmaz sahip çıkmak.
çık mesela taksim'e, ya da çıkmaya çalış ve inandığın değerlerin uğruna acı çekmeyi öğren.
mısır'ın nerede olduğu konusunda en ufak bir fikri olmayanların da desteklediği hashtag kampanyasıdır. evet ölümün hiçbir türlüsü kabul edilemez ve hiçbir türlüsüne göz yumulamaz ancak ölüm seçmek, varsa bir katliam ayırt etmek riyakarlığın ta kendisidir.
Hastag yapılması şarttı zaten. Çünkü sisi twitter'a bakacak ve aaa kozmikadam3434 asmayın demiş lan deyip idam kararından vazgececekti zaten. Adam keleşle insan tarıyo ve ben o "müslüman"a kardeşim deyip asma dicem he mi ? Yohh ya. Benim deniz gezmiş'im asılırken mısırlı kardeşlerim (!) napıyodu acaba ?