bugün

ilk cümleden gireceğim, orospu çocuğunun önde gidenidir. daha bugün yaşadım bu olayı. sevgilimle bursa'dayız migros'a girdik. yiyecek içecek bir şeyler alacağız. kız arkadaşım öyle açık saçık giyinen bir insan değildir, bir yaz gününde ne giyilecekse o vardır üzerinde. zaten bir yeri açılsa anında müdahale ederim, anlayacağınız öyle bakılacak, bakılıp da görülecek bir şey yoktur. ama orospu çocuğunun biri çıkar gelir, yanından geçerken memelerin içine içine düşer. 30 yaş büyük olmasa tutar ağzını burnuna sıçar nefes alacak yer bırakmam. ama elimden gelen adama dik dik bakmaktır.

bir başka olay ise yine aynı gün içinde metro bekleyen duvara yaslanmış 30-35 yaşlarında başka bir orospu çocuğuyla olur. yine aynı şekilde yanından geçerken içine içine düşer memelerin. be amına koduğum, be ırzını siktiğim, açık seçik bir şey yok ortada daha ne düşüyorsun lan içine. sorsan orospu evladı müslümandır, oruçludur. senin ben yarraktan oluşan o minik beynini sikeyim lan. ulan çok dertliyim, o adama koyacaktım kafayı, koyamadım. hayatımda kavga etmemiş adamım lan, görseniz cılız da bir şeyim zaten. götüm yemiyor açıkçası bu halde birine tutup yumruk sallamak.

ne yapayım ulan ey sözlük. bu çok büyük bir dert, eminim sizler de böyle olaylara şahit olmuşsunuzdur, belki de başınıza gelmiştir. yanında sevgilisi olan, gayet normal giyen bir kızın içine içine düşen orospu evlatlarına ne yapılmalıdır. hele ki ben bu vücutla ne yapayım?
Değmez kardeşim. Amına koduğumun ülkesinden siktirip gitmek için gün sayıyorum. Bir ülkeden ancak bu kadar nefret edilebilir. Her türlü orospu çocukluğu var siktiğimin yerinde.
bakın beyler olayı yanlış anlamayın, bugün bu örnekler sadece dikkatimi çektiği için söyledim. ben sadece kendi kız arkadaşımda değil, çay ocağında oturan göt kesen gavatlardan da şikayetçiyim. benim anlatmak istediğim, anormallik olmadığı halde milletin sevgilisinin, yav hadi sevgilisi olmasın, bir bayanın içine içine düşmektir. kot pantolon giyenin götüne uzun uzun bakmak nedir? ne giysin lan daha ne giysin, kot pantolon giyene de gözün göremeyeceği mesafeye gelene kadar bakacaksan daha ne giysin.

sürekli odak noktasının neden meme olması da çok basit. bir kadının vücuduna bakıp zevk almaya çalışıyorsan ya memesine bakarsın ya götüne. bu dediğim 50 yaşındaki gavat önünde market arabasıyla yanımızdan geçtikten sonra dönüp dönüp bakmıştır. nereye? tabi ki göte. bana hata bulmaya çalışmayın, olayı yaşayan benimi kız arkadaşımı bilen benim.
Fitnessa gel 6 ayda seni boksör gibi yapmazsam namerdim. Millet korkar senden.
O zaman nerd bi kız bul.ama isine gelmez.
Sevgilinin memelerinin dikkat çekici olmaması halinde bu durum çözülecektir.