bugün

olacak şey değildir.

bazen böyle şeyler geliyor aklıma, olur mu olur. ya erkek arkadaşımı tenhada kıstırıp ya 5 kız birden üstüne çullanırsa? ya ikisi kollarından ikisi de bacaklarından tutar da, 5. de seksi vücuduna sahip olmaya çalışırsa? nolacak o zaman???

inanır mısınız sevgilimi tek başına markete yollayamaz oldum.
Erkeğin canına minnet bir hadisedir. insanın erkek olası gelir.
danaya girseler daha karlı çıkacakları iştir.
korkunçtur. anüüüü.

sırf bu yüzden sevgilim call centercı karıyı haşat etti telefonda. Beton miksercisi afyonlu katolik gay abiyi kamyondan indirip tekme tokat dövdü.

devir çok bozdu efendim, kızlar koruyun heriflerinizi benden söylemesi.
Amazon kadınlarının yaşadığı dönemlerde her yıl yapılan eylem. Kadınlar erkekleri kaçırır onlarla ilişkiye girer ve öldürürlerdi. Amaç hamile kalıp kız çocugu dogurmak. Erkek doğunca öldürüyorlardı.
salak kızların yaptığı eylem. hayır yani sokağa çıkıp bağırsan 5 10 kişi bulursun sana şeedecek. yani işte sana sevgisini gösterecek.
bu tecavüz değil ödül olur, bıyıklı da olsa kadın kadındır.
başıma gelmesini istediğim olaydır.
Sıkıntılı birinin acayip bi fantezisi.
Aynı anda 5 erkeğin kendisine sahip olmasını da ister.
olacak şey değildir. 5 kız birleşip bir erkekle birlikte olabilir ancak gerisi teferruat .
Tecavüz diyor, millet de keşke bana etseler yazmış. Tecavüzde mağdur olan kişiye olan olur beyler, sonra şikayet etmeyin "bunun altından şu çıktı" diye. Hoşunuza gider önünü arkasını alamazsınız sonra düşman başına.
iyi kinaye. yersen.

(bkz: kinayeden anlamayan nesle aşina değilim)
Nickaltısının ilk entrysinde tanımı yapılmış kişinin sapık fantezileri.

Hayır bi de başlığı ben acmışım gibi gelip nick altıma sıçmış.
Beyin istikakında kendisine sıra gelmemiş belli.
bir erkeğin cinsel şiddete uğramasıdır. yasalarca suçtur. şimdi tanımımızı yaptıysak izninizle ben sizin beyninize sıçayım sayın yazarlar. tecavüz denen bokun seksle uzak yakın ilgisi yoktur.fantezi falan değildir. şiddet şiddettir. aklınızca bunu espriyle, fantezik sıçmıklarla, erkek çok keyif alır kehkeh gibi salaklıklarla normalleştiriyorsunuz ya hah sizin o normal algınıza.. neyse küfür etmicem.

trollük veya gerçek düşünce fark etmez. tecavüz bir insanın görüp görebileceği en korkunç şiddet biçimidir arkadaşlar. bunun kadını erkeği de olmaz. erkek üzerinden burada espri kasanlar kadına yapılan tecavüz eyleminde de içten içe bunu kafasında fantezileştiren adamlardır. bunu yapmıyorsa bile nasıl giyinmişti, nerdeydi, gece miydi,sokakta mıydı gibi abuk subuk mağduru suçlamaya yönelik düşüncelere sahiptir.
(bkz: 5 kişi bir öküze girmek)
2008 yazında başıma gelen elim olaydır.

(bkz: Artık bülbül ötmüyor)
(bkz: ne güzel)
kırbaç kelepçe ve jartiyer fena olmazdı denilebilir.
Ne gerek var. Ben alta yatayim kabul.
(bkz: snu snu)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı yengeler)
Aids kapılabilir.

Ay, amanın çok korkunç.
Dört kız daha bulursam neden olmasın. Ama öyle tipsiz bir şeye değil yapmışken Kıvanç Tatlıtuğa falan yapalım da sonra çekeceğimiz cezaya değsin.
5 kiz birlessinde bana istediklerini yapabilirler. sorun yok.
Kurbanda danaya girer gibi hadise. Ama benim başıma kesinlikle gelmez.

(bkz: Tipimi sikeyim)
(bkz: Tipsiz)