bugün

bursasporumuzun kazanarak 5. sıraya yerleşeceği maç.

sonra cimnastiği beklemeye başlayacağız...
başkanımız için kazancağımız maç...saldırrrrr ..
haftaya kartal'a boyun eğecek takımla daha önce kartal'a karşı ezilmiş takımın maçı.

haftaya timsah avı var kazansın lan şu bursaspor hafya bafileyecez zaten.
tarihinde 12 kez karşılaşan iki ekipten bursasporun 12 maçta 12 galibiyet gibi uçuk bir istatistiği bulunuyor. umarım bu geleneği devam ettirip kazanırız. saldırın yeşil timsahlar.
2-3 gol aralığında bitmesi muhtemel olan karşılaşmadır.
büyük bir sürpriz olmazsa bursasporumuz'dan galibiyet beklediğimiz maç.
hakem özgür yankaya'ya rağmen kasımpaşa'yı paramparça edip göndereceğimiz maç.
maçın hemen başında pintonun ortasını yalçın resmen elle kesti, hakem penaltıyı es geçti, hakan özmert 2. sarıdan kırmızı olması gerek bu da yok, ama buna rağmen bursasporumuz beraberliği yakaladı. hem de öyle böyle bir gol değil, anlatılmaz yaşanır. tam 5 kez üst üste korner kullandık, 1 dakika içinde, gol adeta "ben geliyorum" dedi.
pablo martin batalla, tüm bizans oğlanları senin daşşağını yesin allahına kurban...
kasımpaşaspor'un çirkeflik yaparak, zaman çalarak, 10 kişiyle defans yapıp oyunu çirkinleştirerek ve de en önemlisi hakemin de büyük desteğiyle kazandığı maç.

farketmez.
sonuçta adamlar geldi, bizi kanırttı ve gitti. tebrik ederim, çok güzel koydular bize. oh mis...

2.5 milyonluk şehir aklını başına alsın artık.
okan denizlerle, murat yıldırımlarla, ömer erdoğanlarla olmuyor bu iş.

bak eskişehir'e, bak ordu'ya, bak kasımpaşa'ya takır takır adam gibi transfer yaptı ve semeresini gördü adamlar.

şu antalya'ya bak ve utan ey koca bursa.

yuh olsun sana bursa...
kasımpaşamızın 2-1 kazandığı maçtır.
Kasımpaşa'nın yürüyerek kazandığı, Bursa'nın da yürüyerek kaybettiği maç. Maçın ilk dakikalarında elle oynamayı görmedi hakem ben kale arkasındaydım net bir şekilde gördüm ancak hakem çaprazdaydı yan hakeme sordu yan hakem devam dedi ve bursasporun penaltıyı bu şekilde yediler.

Ayrıca kasımpaşa nın tam 12 kişilik bir deplasman taraftarı vardı, bununda 8'i eskişehir formalıydı. 2 kişi yetişkin diğerleri bildiğin lise talebesiydi. Biraz komiklerdi maç boyunca eskişehir diye bağırıp durdular ben yakın olduğum için duydum ara sıra.

Maçın ikinci yarısı yanıma gelen iki yaşlı amca fanatik Bursasporlu çıktı, duymadığım küfürleri duydum. Ayrıca ilk yarı yanımdaki adam hem öksürüp hemde gole sevinmeye devam ederken iki sıra önde sevgilisiyle maçı takip eden genç arkadaşın kafasına balgamı yapıştırdı. Yanlışlıkla fırladı ağzından sanırım hem goooollll diye bağırıp hemde öksürünce oldu. Arkadaş 5 dakika o balgamla durdu sonra yanındaki diğer başka bir kız gördü neyse'ki peçeteyle temizlediler.

Bir tribün macerası daha bu şekilde sonlanmıştır.
güncel Önemli Başlıklar