bugün

istiklal caddesinden karaköye doğru inerken yan gözle keraneyi röntleyebilirler. belki ekmek çıkar.
yolda gordugu ergen kemalistleri vurmak olabilir.
taksimin başında 5 bin kişi, sonunda 5 kişi kalır. taksim karhaneleri önünde kuyruk olur.
ağa camisinde namaz kılıp çıkarlar.
-daha ben herhangi bir şakirtin içkili araba kullanarak birinin ölümüne sebep olduğunu görmedim *
-örneğin ben daha komşusunun şikayet ettiği bir üniversiteli şakirt * görmedim
-örneğin karı kıza sarkmazlar genede bu özellikleri ile dalga geçilir, doğru ya efendi adamı sevmezler

yani bu örnekler böyle gider, ama nedense genede kötüleniyorlar, yani şu sebeple şakirtleri sevmiyorum yada fethullah böyle böyle yaptı diye ondan nefret ediyorum diyenini görmedim,
oysaki dese; kardeşim ben dine karşı soğuğum* yada ateistim o sebeple böyle söylüyorum
veya dese ki; "herkes böyle söylüyor ve onlardan kabul görmek için onlardan olduğumu hissedebilmek için haklarında herhangi bir bilgim olmasa da böyle söylemek durumundayım"
dürüstçe ve vicdanını da yoklayarak dese ama!

edep yahu editi;

-hüseyin üzmez namlı şahısın şakirt olduğunu söyleyen kendisi değil, şakirtlere saldırmak için onu kullananlar, kendisi ülkücülük yaptığı yıllarda adam öldürmüş hapse girmiş biridir, şakirt olduğunu değil ülkücü olduğunu söyler.

-deniz feneri davası şakirtlerin yargılandığı bir dava değil, chp ye alman istihbaratının yardım ettiğinin açıklandığı dönemde çıkarılmış deniz feneri ag isimli * almanyada mukim bir dernektir, o çamur atmaya çalışılan dernekle sadece isim benzerliği vardır ama yaptıkları amacına ulaşmış anlaşılan, kaldıki öyle olsa bile; deniz baykalın eşini aldatıp evli bir iş arkadaşına meyletmesi demek chp lilerin bunu gelenek olarak yaptığını ve hepsinin eşini aldatan evli iş arkadaşlarını ayartan tipler olduğunu göstermez değilmi, *

-medyanın yazdığı herşeye inanmamak gerekir, medya dediğin dedikodu sitelerinin biraz daha kollektif halidir, ve hiç kimse ordaki koltuğunda görevsiz değildir, medyadaki kimsenin bulunduğu yer rastlantı değildir, önemli olan hangi medyanın gerçekten vatana millete hizmet ettiği gerçeğidir, hangisinin programının karşısına 5 yaşındaki çocuğu oturtup güvenebileceğindir, hangisi toplumun ahlakını dinamitliyordur, *
daha ben herhangi bir şakirtin 14 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiğini görmemiştim.

örneğin ; hüseyin üzmez.

daha ben herhangi bir şakirtin kul hakkı yediğini görmemiştim

örneğin ; deniz feneri.

daha ben bir şakirtin hırsızlığına tanık olmamıştım

örneğin ; kpss, ösym rezaletleri!..

yani daha neler vardır medyaya yansıtılmayan. yani bu örnekler böle gider...
toplu çay içme eylemi..
misvakla dişlerini temizleyip, allahu ekber diye bağırdıktan sonra olaysız bir şekilde evlerine gittiler.
milletin ekmek teknelerini taşlamayacağı, molotofla küçücük çocukları yakmıyacağı, market/dükkan/banka yağmalamayacağı, bayrak yakmayacağı kesindir.
grup yaparlar. her türlü grup olur artık yaratıcılıklarına kalmış.
5 bin anarşiste kıyasla 5 bin şakirtten daha az korkulur. neden mi geçmişe bakınız.
mukabele yaparak kuran ve risale okurlar.
(bkz: taksimdeki yılbaşı kutlamaları) evet yapabildikleri ortadadır.faciadır.
istiklal deki kliseye girip
mumları alıp zaten kimse beklemiyor burda bi kumbara koymuşlar nerden bilecekler para atmadığımızı
deyip sırıtabilirler.
toplu şekilde risale okuma rekoru kırabilirler.
tkp binasını ateşe vermek. *
olurmu olur...
Hüseyin üzmez: Türkiye Cumhuriyeti bağımsız yargısı tarafından Ergenekon Terör Örgütü ile bağlantılı olduğu mahkeme kararıyla sabittir ve hiçbir şekilde nurcular ve Fethullah Gülen cemaatiyle alakası yoktur.
Deniz Feneri: Deniz Feneri derneğinin de hiçbir şekilde şakirtlerle alakası yoktur, çünkü şakirtlerin yardım kuruluşu (bkz: Kimse Yok Mu) derneğidir. Ayrıca böyle birşey olsaydı bile bir kişinin suçu tüm topluluğa mâledilemez.
Sınavlar: Bu adamların dersane hocalarının hepsi zamanında Türkiye derecesi yapmış olmasına rağmen Boğaziçi Matematik, Fizik gibi bölümleri seçmiş ve 1. likle bitirmişlerdir. Ayrıca yatılı programları olsun, gece gündüz demeden öğrencilerle ilgilenip onları çok iyi bir şekilde sınava hazırlarlar. Dahası piyasadaki sınava hazırlık kitaplarının en kalitelileri ve neredeyse %90 ı bu kurumlara aittir. Bu kadar avantajları varken kimin kopya gibi milyonların kul hakkına girmeye sebep olacak birşeye başvuracağı ve başvurmayacağı âşikârdır. Öyle olsa bile 3 ay içerisinde bütün sınavlarda kopya çekilecek ve bütün hepsini de çok amatörce ve milletin gözüne soka soka yapacak kadar hiç kimse salak olamaz. Bu hareketler tamamen seçim öncesinde cemaati ve hükümeti halkın gözünde kötü duruma düşürmek için yapılan hareketlerdir ve aklı olan herkes bunu anlar.
kaba tarifle bir bok yiyemezler.

şakirtlerin birbirlerini kollama olayı, birlik olma olayı sadece sözlüklerde entry girmekten ileri gitmez. O bakımdan bir araya gelemezler korkmayın.

(bkz: şakirtlerin internet delikanlısı olması)
karıya kıza bakarlar, ne yapacaklar başka.
burger king de hamburger yiyip üstüne birde prof,terol çakabilirler. ardından kitapçıya uğrayıp bir iki kitaba göz gezdirebilirler, tünele kadar yürüyüp iyiki istanbulda yaşıyorum deyip allaha şükrederler. korkmayın şu anda bile ( belki yanından geçiyor şimdi ama sen farketmiyorsun) oradalar. seni düşünmüyorlar.