bugün

Her şey iyi güzel hoşta arkadaşım sahip çık tabi ülkene doğana ağacına cartına curtuna destek veririz evelallah ama nedir bu yani bu kadar insan onca şehit verdiğimizde nerdeydi 2 3 gün tayyibe küfür edip sosyal medyaya teröre lanet okumakla bitti ama her şey ya şimdi bu ne o zaman bütün heryer ayaklandı herkes sokakta kusura bakmasın kımsede sehıtmıs asker olmus anneler aglamıs kımsenın bı sikinde bı yaragında degıl burdan kufur yazın anca sız kurtlere pkklara kufur edın ama sımdı doga ıcın ortalıgı ayaga kaldırın utandım yemın edıyorum ya ınsan hayatı bu kadar ucuzmus bu kadar degersızmıs onu anladım o ınsanlar sızın ıcın õldu lan sıkındırık bı vatan gorevı ıcın oldu olurda bısey olursa sızı korumak ıcın õldu sız gıdın boyle seyler ıcın heryerı ayaga kaldırın kus beyınlı bencıller.
(bkz: gezi parkı eyleminde göstericiler öldü yalanı)
Ne demişti atatürk;
(bkz: https://pbs.twimg.com/media/BLnXhO_CIAItJVr.jpg)

Oysa şimdi, çok yazık.
bunların hepsi biriktiği için insanlar sokakta. senin o küçük beynin algılayamıyor. gazzede insan ölürken ''müslümanlar ölüyor'' diye bağrındılar, o sokakta gördüğün insanlar '' insanları öldürüyorlar '' diye bağıdrılar. o beğenmediğin ataist komünist yaptı bunları!
aynı kitle, şimdi de yanına gerçekten dolmuş taşmış halkı yanına kattı, büyüyor ha büyüyor.

tanım: canlılar canımızdır.
hala meseleyi anlayamamış angut kuşlarının açtığı başlık.

3 gündür anlayamadıysan olayı yok ol git zaten şu evrenden.