bugün

4 ocak 2015 tarihinde milenyumda bir gerçekleşecek bir olay gerçeklesecek. ABD saat dilimiyle(pst) saat 9.47 de gezegenler ayni çizgiye gelecek ve yer cekimi azalacak.

http://beforeitsnews.com/...ightlessness-3081574.html
zaten gezegendekilerin götü kalkmış hissetmeyiz dedirten olay.
kadınların tartılması için en önemli gündür. siktir et bilimi falan.
ben hep aynı yeri çektiğimden beni pek etkilemeyen olay. *
koca bir yalandan ibarettir. havada asılı kalacağız da bu yalanın bir başka versiyonudur. o tutmadı pek, şimdi bunu deneyelim. *
nasanın fake bir fotoğrafını kullanarak daily buzz live adlı internet sitesinde yayınlanmış fake haber. geçen yıl da oldu aynısı, rahat olun gençler, yok öyle bir şey.

kepler konuyu açıklamış, jupiter ve plüton kadar uzakta olan iki gezegen, senin benim üzerime öyle büyük bir çekim uygulamıyor zaten. ay'ın halihazırda uyguladığının 5/10000 kadarı civarı bir yerçekimi uyguluyor jüpiter dünyaya. plüton ise onun da 1/1000'i kadar.

yıl boyunca ay sürekli dünyaya yaklaşıp uzaklaşıyor. her 2 haftada bir dünyaya en yakın konumuna geliyor. tam o anda zıpladın da uçtun mu ki jüpiterle plüton yaklaşınca uçasın?

dünyanın bize uyguladığı yerçekimi, plütonun uyguladığının 200 trilyonda biri kadar. ha diyorsanız ki "uçmak için bana yeter", eyvallah.

hepsini geçtim, 4 ocak 2015'de jüpiter ile plüton aynı hizaya gelmiyor gençler.