bugün

ilker yasin koltuk yerine nereye oturduğunu merak ettiğim maç.
berabere bitecek maçtır.
inanmıyorum! ersan nasıl çıkardı o topu, helal olsun sana ersan.

ersan'ın muhteşem oynadığı maç.
birşeylerin döndüğü maçtır. vay anasını be.
beşiktaş bir gol daha atar da bu maçı kazanırsa maçın kırılma anı kesinlikle ersan'ın çizgiden topu çıkardığı andır.
Bobo'nun yerine necip girmiştir. şuster geride kalmayı tercih etti, iyi de yaptı. 1 puan bile çok önemli çünkü.
jorge fucile'nin sağ kanatta arı gibi çalıştığı, ileriye çuval dolusu top taşıdığı karşılaşma.
1-1 biten karşılaşma. beşiktaş 7 porto 10 puan yaptı.
(bkz: kaleciyi delmek)
maç sonucu:
porto 1-1 beşiktaş.

cska sofia deplasmanda rapid wien'i 2-1 mağlup etti.

4.maçlar sonucu puan durumu;

porto: 10
beşiktaş: 7
rapid wien: 3
cska sofia: 3

beşiktaş gruptan çıkmayı garantiledi gibi.

bekle bizi avrupa!
(bkz: ben demiştim)
evet, her maçta olduğu gibi yine hakan'a takıldığımız maç olmuştur. lan şuster nerde bu cenk?
Maçı hakemler Hakan ve ibrahim toromanin gereksiz yere haraketinden gördüğü kirmizyla 1-1 bitirdik, quaresma olsaydı bu portoyu kesin yenerdik o kadar bariz belliydi ikinci yaridaki oyunla gel artık be q7..
(bkz: cany13/#9831118)
hakan arıkanın outa çıkacak topta penaltı yaparak portoyo 1 puan hediye ettiği maç. Yine boşa çıkmıştır bol miktarda. aurelio etkisiz ötesi top oynadı. nihat hayatının golünü attı ama başka bişey yapmadı. holosko da bugünkü mvpim oldu.
özet geçiyorum:

hakan arıkan, rüyalarına girip kabus olucam benim kadar söven yoktur sana.
ersan, adamsın, adamın hasısın.
nihat, sana diyecek bişi bulamıyorum. durdun durdun en güzel yerde attın golü. hakkaten de senin böyle gollerini özlemişim bebeyim.

siyah ulan!!
Beşiktaşımızın ilk yarı şaşkın ördekleri, ikinci yarı ise cengaverleri oynadığı karşılaşmadır. Maçı kazanacak pozisyonları da bulmuşuzdur ama biraz şanssızlık biraz da beceriksizlik sonucu iki taraf da puanları paylaşmıştır.

Sonuçta Porto ve deplasman. Beğenmedim diyeni Allah taş eder.
an itibariyle 1-1 berabere bitmiş maçtır. beşiktaş avrupa kupalarında deplasmanda 7. maçını da yenilgiye uğramadan tamamlamıştır.
ersan gülüm ün muhteşem bir performans gösterdiği maçtır.
nihat'ın attığı gol için kazandığı 3.5 milyon euro'luk yıllık ücretine zam talep etmesine neden olması muhtemel maç.
nihat'ın kendisinden beklenmeyecek derecede "ohannesburg" bir gol attığı maçtır.
bir de q7 olsaydı, beşiktaş yenerdi bu porto'yu.
nihat'ın golünde çok garip duygulara girilen maç.
ilk başta kamera uzaktan çekiyordu ilker yasin gene isimleri yanlış söylemeye başladı holosko ne gol attı be falan derken yakın çekimden gerçekten nihat olduğunu anladık. sonra kesin savunmaya çarpmıştır dedim. içimden ilk geçen cümle buydu. baktım çarpmamış. sonra çek cumhuriyeti maçı gözümün önüne geldi. *
beşiktaş'ın porto'yu resmen elinden kaçırdığı maç. beşiktaş'ı kesinlike suçlamıyorum gerçekten ikinci yarı şans porto'dan yanaydı. ilk yarı her ne kadar beşiktaş rezil bir futbol oynadıysa bunu ikici yarı kırmızı karttan sonra kendi lehine çevirmesini bildi. bir galatasaray'lı olarak yürekten tebrik ediyor ve avrupa da yolunun açık olmasını temenni ediyorum.
Nihat eski haline dönmeye başladı mı acaba? sorunlarını akıllara getiren maç olmuştur.

1 - 1 beraberlikle sonuçlanmıştır.
nihatı ancak böyle bir şey affettirebilirdi, o da yaptı.
üzülmez, yılların emektarı , sana varya söyleyecek kelime yok alem buysa kral sensin.
bobo , çok uğraştın oktayın rekorunu kırmaya inşallah kısmet diğer maçlara.
portoyu destekleyenleri, yere göğe sığdıramayanları hep görmek isteriz buralarda.
ama en güzeli,portolu futbolcu ve seyircilerin çıldırmasıydı.koskoca! portonun futbolcularının müdahale olmadan kendi kendilerini yerden yere vurmalarıydı.