bugün

Karaktersiz dir duygularından bir haber öyle rüzgar nereye eserse o yöne doğru hareket eder , harcanır ve ileride kullan at a dönüşür ... Dert etmenin bir önemi yoktur
Dönme dolap gibi döner durur son duraktaki gavata üzülüyorum ben.
Onu 4 ay sonra hiçbir şey olmamış gibi karşılayan eski sevgilinin de mezhebine sövmek lazım.

Kız resmen araya sponsor almış. Allah korusun böylelerinden.
Bitirdiği ilişkisini sindiremeden açgözlülük yapıp baskasına el uzatan kızdır.
hayatı boyunca bu şekilde dönüp dönüp duracaktır. kızlar genelde kendilerine en çok eziyet eden kendilerini en çok adam yerine koymayan kendilerini aldatan hor gören değer vermeyen adamlara aşık oluyorlar. erkeklerde aynı farkı yok. nerede kendisine burun kıvıran kadın varsa etrafında pervane olurlar. muhtemelen bu dönülen eski-yeni sevgili tüm bunları bünyesinde barındıran ve dönüş yapıldıktan sonra daha beterlerini yapacak olan zirzopun tekidir. terk edilen ise muhtemelen çok basit bir anlaşmazlıktan vs terk edilmiş bu dönüş yapılan ipneden çok daha adam sıfatı taşıyan birisidir.

(bkz: kızların efendi erkek yerine piç tercihi)

benim hoşuma gitmeyen kısmı tercihler değil. herkes hak ettiğini yaşar illa. benim hoşuma gitmeyen etrafımda sürekli gördüğüm hatta zaman zaman benim olduğum ortamda gelinip ağlanması olayı. dert yanıyorlar dost meclislerinde. arada sen veya bir başkası çıkıp "ee tamamda madem bu kadar şerefsiz neden onunlasın, neden döndün ki öteki çocuğa neden çemkirdin terk ettin" diye sorulunca sana veya sorana düşman oluyorlar. meyvenin sebzenin olgun olanı nasıl makbul ise insanın da olgunlaşabilmiş olanı makbul. yaş meselesi değil bu zihniyet önemli kadında da erkekte de. böyle ergen kafasında yaşayanlar tıpkı çiğ meyve / sebzeler gibiler.
zillidir. net. ayıp be git de iki kitap oku öz güvenini geliştir. kimseyi nekahet dönemi için kullanma.