bugün

an itibarı ile teskerelerini almış kapı kapı iş arayanlardır.
hepsi torunlarımdır, hepsi biletimdir, hepsini hasretle beklerim.
357 ler olarak askerliği bitirdiğimizin göstergesidir. Hoşgeldiniz alt devreler.
Tuzla piyade okuluna asteğmen adayı olarak gideceğim dönemdir. Tertiplerim yeşillendirsin.
acemi manisa usta kıbrıs olanları ile her türlü görüşeceğim sözlük yazarlarıdır.
sizin askerliğiniz nah biter diyerek kızdırdığım sözlük yazarlarıdır.
Uludere'ye gidiyorum ben. Yeniden kalbini kazandığım nişanlım ne olacak lan?!
354 kd. olarak piç torunlara selam edilmesi gereken yazarlardır. hadi bakalım toruuun bu saatten sonra ben mi tutayım nöbeti ? *

antalya'ya düşenlere yardımcı olurum.
Meslek grubu 356.dönem yedek subay olan "nuktedan" isimli yazarın (ki kendisi bu başlığın 16. entry'sinin sahibidir) badisi, can dostu ve meslektaşı olarak ben de yardımlarımı sunabilirim.
antalya acemi
malatya usta
hiç gidesim yok.
kastamonu acemi, erzincan ustaya giderek dahil olacağım yazarlar topluluğudur...
allah yardımcımız olsun.
Hay amısına 85/1 uzun dönemim 303-305-307 devredeleri görmüştüm zaman nasılda geçip gidiyor.
358 ha.
95'inci zırhlı tugayda halen askerliğini yapan, 357 KD nin fosili olarak, olur da tekirdağ'a düştüyseniz, sakın geleyim demeyin.
acemi birliği manisa usta birliği kıbrıs olarak hazır kıt'a bekleyeceğimiz dönem.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
Simdiden hayırlı olsun derim. Meslek grubu 356.dönem yedeksubay olarak mesajlarınızı beklerim.
en boktan dönemde askere gidecek yazarlardır. hem kış görecekler, hem yaz.

yazın botun içinde o ayaklara yanacak! kolay gelsin.
bitlise gidecek yazardır. ordan yazmayanı siksinler.
Kütahya hava kuvvetleri komutanlığı.
Uludağ'da herkes bedelli yapmış. Bi ben gidiyorum galiba dedirten başlık.
Hayırlı tezkereler arkadaşlar Kuşadası'na düşen olursa bildiklerimi paylaşırım.
Acemi : Burdur Usta: Ankara. Tertiplerime selam eder hayırlı teskereler dilerim.
benim için polatlı/ankara yedek subay olarak sonuçlanan sınıflandırmadır. aynı yer çıkmış olan varsa ulaşabilir.
an itibariyle beklenen sonuçlardır.altıma sıçıyorum heyecandan.
ve sınıflandırma sonuçlarının açıklanacağı gün gelip çatmıştır.
kazasız,belasız vatani görevlerini yüzlerinin akıyla tamamlasınlar diye dua ve temennide bulunulacak grup.