bugün

sözlükte 25 yaş üstü insanlar olduğuna inanmak güzel duygu sözlük.
15 yaşındaki ergen için , sözlük takılma yeridir , 33 yaşındaki adam için ise gündemi takip etmek için bir nevi gazete , kendini ifade etme için rahat bir mecradır sözlük , o yüzden 33 yaşında hala buralara takılıyorsam kafama sıkarım diyebilirergenler saygı duyarım . ama kafaya sıkmak içim önce bir kafa bulmak lazım , kafalı olmak lazım .
herkezin sözlükten beklentisi aynı olsaydı , burada bu kadar insanı nasıl toplardın , bu kadar farklı cümleyi nasıl elde ederdin bir düşün diyeceğim ama , düşünmek için de kafa lazım .
evet tam da 33 yaşımdayım .
10 kasım 1979 doğumlu olan yazardır.
edepsiz edepsiz konuşma yanlız değilsin.
hayatında ki her zorluğu ve herşeyi başarmış birde yazarlığın üstesinden geleyim bari ne varki bunda bu mu zor bebeler yazıyorda ben mi yazamayacağım amk diyen, kendisini ezik gören liseli ergenler gibi olmayıp, başarıyı 20 li yıllarda dışarılarda aslan gibi çalışıpta hayatını kurtarmışta sözlük yazarı olmuş yaş grubudur kesinlikle aslanlarım. yani senin anlayacağın zamanını geçmişte ayarlamış kafası rahat adamdır vesselam!.

siz daha hala burda dirsek mi çürütüyorsunuz lan bebeler! okullar bitti gidin çalışın gidinde bizim gibi evinizi ocağınızı kurtarın gidinde kız peşinde koşunda evlenin gay olupta burda gay guy başlığı açacağınıza! bakın koçlar bak diyim yarın sözlükten size hayır gelmezse kimse iş vermezse kız vermezse bilgisayar alıcak paranız olmazsa bizler hala buranın kralı kalırız. alın bizden bu krallığı diye acıdığımızdan akıl veriyoruz hala tripli yazıla olaylar olaylar.
olgun futbolcu yaşıdır,bence bu abi halı sahada döktürüyordur.
bir 69 değildir.
seksenbeş yaşında değildir, inönü'yü gördüm diyorum ln.
yolun yarısında değildir henüz, ki bence hayatının baharında bir insandır. sağlıklıysa, allah da yazmışsa bir o kadar daha yaşar inşallah.
Açtığı entry sayesinde sözlükte sadece 20 yaş altının takılmadığını düşünmeme sebep olan yazardır.Yaşadıkları da yaşıyla paralel gidiyorsa mantıklı yorumlar ve başlıklar beklenen yazardır.
kadın olanı makbul yazardır.
nefes alanı makbul yazardır.
adam olanı makbul yazardır.
sanırım benden bahsediyorlar diyen yazardır. ne vardı?
amca denilip eli öpülmesi gereken yazarlardır. 33 ne la. evet.
'abimdir,saygı duyarım' diyebileceğim yazardır.
ergen hallerinden, depresif aşk sancılarından,kendiyle hesaplaşmasından sıyrılmış gerçek manada asıl şimdi yaşamaya başlamış 1979 doğumlu yazardır.
bir 22 değildir.
2 ay sonra alacağım yaştır. yaşlandık be sözlük. saygılarımla.
tam 2 ay sonra dahil olacağım komündür.
yolun yarısına 2 kala..
Bir 21 yaşındaki sözlük yazarı değildir.
Yolun yarısına 2 yıl kalmıştır. Gerçi "yaş 35 yolun yarısı eder " diyen cahit sıtkı Tarancı 46 yaşında vefat etmiştir.
10 sene sonra dahil olacağım yaş grubu. sözlüğün en genç yazarlarından biri de benim herhalde. o zaman yazarlığa devam eder miyim bilmiyorum.