bugün

çok açık ve net, sübyancılık ilişkisidir. 17 yaşındaki kıza acırım.
aklı fikri pampişte olan, kafasını bilgisayar oyunları ve ps4 ten kaldırmayan, tek muhabbeti araba ve futbol olan, kadını dinlemeyi ve anlamayı algılamayı bile beceremeyen, cinselliği bile sadece sokup çıkarmak sanan ergen bebeleri istemeyen akıllı kızların tercihi olan ilişkidir.
babasından aldığı harçlıkla kızı dışarılarda süründüren bir oğlanı mı yoksa bilgisi, görgüsü, kadını ve kadınların ne istediğini bilen bir erkeği mi tercih edersiniz sorusuna doğru cevabı veren kızların tercihi ilişkidir.
yanlıştır. ve kızın bunu idrak etmesi zordur. erkeğin bilip başlamaması gereken ilişki çeşididir.
35-22 de yahut 40-27 falan daha yürütülebilirdir. 30-17 de aşık olursun seversin ama yürütemezsin. hayata bakışınız beklentileriniz ve kalbinizin ritmi çok farklıdır, iletişim kurmak da güçlük çekersiniz. istisnalar yok mudur elbette vardır ama siz onlara kanmayın canınız yanmasın.
Savunanların olduğu bir iliski turudur.13 yaş az değildir neredeyse arada kuşak farkı vardır.fakat genelde de yapılan ilişkidir amaç burada zenginse erkek evlenmedir.birçok örneği anadoluda gerçekleşmektedir.kızlarını verir bu aileler genelde kızlara sormak da yoktur.
Neyse iyi günler.
yakalansa bana 18 demişti diye inkar edilir.
muhabbeti bile ilerleyemeyecek ilişkidir. bi kere izledikleri çizgi filmler arasında jenerasyon farkı vardır oradan bile muhabbet yürümez. eğlence anlayışları, doğruları yanlışları uymaz çünkü erkek 13 yıllık farkta mal değilse bi şeyleri tecrübe ederek öğrenmiştir. kızsa bi çok şeye daha iyi niyetli ya da daha deli cesaretiyle atılacaktır. çünkü henüz basit kazıkları bile öğrenme çağındadır.

ha bi de 30 yaşındaki erkeklere çok anlam yüklemeyin . zannedildiği gibi hepsi olgun, hayata dair bi şeylerin farkında olan erkekler olmuyor. birebir yaşadım oradan biliyorum.

edit: birebir yaşadım derken yaş farkı birebir değildi.
kız 17 yaşında olduğu için yasalar ve ahlaka aykırı olan ilişkidir.
kundakta bulsaydın mk.

sübyancı işidir.
Sonu hayırlı bitmeyecek ilişki. Kıza göre pembe rüyalar, erkeğe göre ise... hadi söylettirmeyin işte.
kanunlar tarafından sıkıntı olmayan ilişkidir. 16 yaşına basan bir türk vatandaşı aile onayı da varsa evlenebiliyor.
Kızla ygs lys muhabbeti yapacak olan erkektir. Beraber twilight serisi izlerler artık. Bir de sakın istanbul ankara dışında tercih yapmasın.