bugün

Yaz beni hadi.
Mhrs' den hastane randevusu mu alınıyor, bu ne çeşit bir tarih zirvesi.
Aslında cidden çok uzak bir tarih, zirvesidir.
Katilim olmasi durumunda yapilmasi planlanan zirvedir. Bastan soyleyeyim tek bobregi olan katilmasin.
Hangi yılda yapılacağı belli değildir.
katılmayacağım zirvedir .
Aydin oglu Başkanlığı ile yapılacak zirve. Evet.
Katılacağım zirvedir.
ankara zirveleri artık bir trolleme. sakın umut edip gitmeyin.
eğer hiç kız olmayacaksa +4 ya da +5 kızla geleceğim zirve. hunt or be hunted yazar da var. toplamda 6-7 kişi ben dahil yani.
yer ve mekan bildirilsin, birkaç yazar arkadaşla geleceğim zirvedir. bekliyoruz efendim.
eğer katılırsam herkese para dağıtacağım zirvedir , beni görmek isteyenler ben gelince anlayacaklardır zaten , baktim 3dk kaldi attim ı da getiricem az ortam görsün.
Herşeyi ama herşeyi yine illa 1 kıza bağlayıp şu sayfanın ve keyfimizin içine eden 'Gız olmassa ben gelmem yauvv'' diyen yazarlarıda görmüş oluyoruz azıcık büyüyün be azıcık şu size verilen beyni kullanın be...sen gelme emi sen gelme gerizekalı
bir nevi torbacılar bayram etti zirvesidir.
ihbar edeceğim hepinizi pis müptezeller. alkolik günahkarlar. * *
mekan bildirirseniz uzaktan izleyip dalga geçeceğim zirve.
katılım sağlanması durumunda zevkli geçeceğe benzeyen zirvedir.
Katılımın yüksek olduğu zirvedir.
Ertesi gün ise benim doğum günümü kutlayabileceğimiz zirvedir.
sarı tutku'yu getireceğim zirve.
kilise sarapcisi ve türbanlı sevgilisiyle katılacağım zirvedir.
olur da istenen sayıda katılım sağlanamazsa ve ertelenmesi düşünülürse 20 ağustos tarihinde katılabileceğim zirve.
ağustosta havalar da serinlemeye başlamışken bahçeli taraflarında iyi akşamlarız. benden söylemesi.
yok 30 temmuzda diretiyoruz derseniz de sağlık olsun, belki sonbaharda tekrar düşünürüz bir şeyler.
Bakıyorum da beni cağırmıyorsunuz zirvesidir.
yazar kasa cok yazar ile katılmayacağım zirve.
görsel
(Temsili)
ortam varsa katılacağım zirvedir.ev ihtiyacı olana kağı pencere açılır.
güncel Önemli Başlıklar