bugün

(bkz: hepimiz azınlığız)
türkiye nin nüfusu kaaç?
70 milyon.
şimdi
atın soldaki sıfırı
kaldı mı 7!
hah neydi bizim uğurlu sayımız?
döört
çıkarın 7 den 4 ü
etti mi 3!
sorarım şimdi size! paradan kaç sıfır atıldı?
altııı
birde benden etti mi 7.
koy şimdi 3 ün yanına
kaç etti?
30.000.000 kürt!
ya işte böyle.
(bkz: devlet bahçeli matematiği)
hayal milyon nüfuslu bir halka adam muamelesi yapmak.
önce 30 milyon kürt olduğuun ispatlanması gerekmektedir. bu ispat kürtlerin azılık olmadıklarının ispatı değildir bu ispat bu ülkede hiçbirzaman azınlık muamelesi görmediklerinin ispatıdır. eğer azınlık muameles gördüklerini iddia eden kürtler varsa asıl şoven onlardır.
piyonların şah muamelesi isteğidir.

siktirin ordan!
halka halkadır,azınlık değil tekerlektir,çevresi 2 pi re dir ki içine giren çıkamaz.
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
ne dedin 30 milyon mu az demişin. *
azınlık değil anayasaya göre türk olan insanlardır.
zira (bkz: anayasanin 66 nci maddesi)

hadi hepsini geçtim 30 milyon rakamına çok güldüm.
yok mu arttıran.
25 yaşında 9. çocuğuna hamile kalabilen kadınlara sahip, doğurganlık oranı istatistikleri dumur etmiş, bir millet söz konusu ise doğru olabilecek bir tespit.
30 milyon tabi,tabi,tabi,herkez tabi,tabi,tabi,yapabilir diyorum tabi,tabi,tabi
40-45 yıl öncesinin nüfus sayımlarında insanlara etnik kökenleri de soruluyormuş. Ve bu şekilde yapılan son nüfus sayımında Kürt Nüfus 3,5 milyon olarak çıkmış. Eğer gün itibariyle 30 milyon Kürt varsa bu bile büyük başarıdır ve o sayımların asıl amacını hatta PKK ve ayrılıkçı kürt hareketinin neye dayanarak ortaya çıktığını gösterir. Düşünün 40 yıl önce 3,5 milyonluk bir kürt nüfus bu sürede yaklaşık 10 katlık bir büyüme gerçekleştirmiş
(bkz: geriye kalan 40 ı da namibyalı zaten)
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
(bkz: az demişsin 300 milyon olacak o)
(bkz: wilson ilkeleri)
sanırsam bu kürtler dişilerini hiç boş bırakmıyor.ana avrat bacı akraba demeden bulduğu dişiyi düdüklüyorlar herhalde.yoksa bu nüfus nasıl oluşurdu.şimdi sorarım sana yazar,yalancımısın yoksa anana bacına tecavüz mü ediyorsun da ortaya bu rakamı sıçtın?
30 milyon kürt
20 milyon galatasaraylı
20 milyon fenerli
2 milyon işsiz
yanlış oldu gibi.
bir gerçektir. sürekli üstü kapatılmaya çalışılıyor. cumhuriyet ve isyanları döneminde sürülen, osmanlı döneminde bölgeden sürülen kürtlerin sayısı doğudaki nüfüsü 20'ye katlar. yani şu an en sağlam türk milliyetçiliği yapan insanların bile kökeni araştırılsa kürt çıkabilir. daha fazla olduğu da söylenmişti.
Irkçılığın son noktasıdır.
klavyenin tuşlarının bozulmasıdır.
azınlık nüfusunun ne kadar olduğu ile alakalı değildir. türklerden daha az olan nüfuslarıyla kürtler azınlık kapsamındadır.
ülke nüfusu 55 milyonken ali şen in bu ülkede 35 milyon fenerli var yalanından daha kötü bir yalan.
30 milyon halk olsa tek basına iktidar olur cumhur olur bayragı bile değiştirirdi amına koldumun gerizekalısı. 10 milyon kürt nüfus vardır bunlardan 3 4 milyonu bölücüdür. 30 değil hadi senımı kıracaz 50 milyon amk
adı üstünde halkadır. halkasına kim çengel atarsa onun istediği yöne giden bir halkadır.