bugün

CiDDiYET iLE BEKLENENDiR.
vuku bulmamasi ile hayal kirikligi yaratacaktir.

(bkz: risk budur)

ekleme: buyuk oynadim, risk aldim, kazandim. zaaaaaa
Entry sildirecektir.
imkb'de işlem normal gitmekte, çıkacak olsa pirim yapardı fenerbahçe hissesi.
Artık olması gerekendir. Bugünkü savunmasında herşeye cevap vermiş bütün paraların nereye gittiğine, ne amaçlı gittiğine, belgelerle yanıt vermiştir. Artık hala tahliye olmazsa bu insafsızlıktan öte birşeydir.
Tanıklar dinlenmeden tahliye kararı verilmesi düşük bir ihtimaldir. Beklenti yaratılması yanlıştır.
artık olması gerekendir. heyecan ve umutla beklenmektedir.
adalet'in ancak düşük gelirli ve nüfuz sahibi olmayan insanlar üzerinde çalıştığını gösterecek olan durumdur.
inşallah gerçekleşecek olan hadisedir.
artık son anlardır. aziz başkan'ı "suç vasfının değişme ihtimali ortadan kalktığından" dolayı serbest bırakacaklar. aksi karar hukukun bitişidir.
Suç aynı suçtur.

Çook büyük millet meclisinin "artık şike suç değildir" demesi, artık şikecinin suçsuz olduğunu göstermez. En azından vicdanlarda.
totem denemesi yapıyorum ama herhalde çıkmayacaktır. çıkarsa şu son 1 senede duyduğum en hoş haber olur.
(bkz: çıkışta şenlik var)
(bkz: sizi bulacam amınıza koyacam)
tahliyeyi beraatle eş sayan insanları sevindirecek olaydır. tahliye suçsuzluğu kanıtlamaz. tıpkı tutukluluğun suçu kanıtlamadığı gibi.

bir gs taraftarı olarak umarım beraat eder diyorum.
gerçekleşmesinden korktuğum durumdur.

bu adam çıkarsa beni bile bulur yakama yapışır.
doğru- yanlış bilemem ama vicdanım "aziz yıldırım suçlu" diyor.
ama şu bir gerçek ki; aziz yıldırım hapisten çıkarsa, var 17 takımın, türk futbolunun haline.
olmayacak tahliyedir. savcı da tutukluluğun devamını istemiştir zaten, bu yüzden şansı çok çok azdır.
davanın iki numaralı zanlısının serbest kalması o davanın içi boş olduğunu iddiaa edenlerin elini güçlendirecektir..
suç ne kadar işlenmiş olsada idda makamının o suçu kesin delillerle kanıtlaması gerekir. görünen o ki deliller kesin ve yeterli değil. bu yüzden objektif bir açıdan baktığımızda aziz yıldırımın tahliye olması gerekir.

not:fenerbahceli değilim.
yalan olmustur.
(bkz: göteborg)
(bkz: 2-2)
alt ranzadan üst ranzaya...

Başkan kendini savunmaktan çok mahkemedekilere -oraya buraya sataşarak- konferans vermeye devam ederse bu tahliyeler de ranzadan ranzaya devam eder.
savcı 9 aydır delilleri toplayamadığı için gerçekleşmemiştir.

9 ayda çocuk oluyor, bunlar delil toplayamıyor...
herkes çıktı bir aziz yıldırım kaldı.cidden ilginç ve komik.
güncel Önemli Başlıklar