bugün

sözcü internet sitesinin okurlarına özel haber olarak geçtiği frikiktir.
görsel

kaynak: http://www.sozcu.com.tr/h...kanin-kiyafeti-olay-oldu/
görsel
Adanalıdaki sevimli hayran olunasi kız gitti, ilgi meraklısı biri geldi nerden nereye kaldırın başlığı surdan.
Bu cesaret falan degil ya. Cidden. Ciplaklik niye bu kadar ozendiriliyor anlamiyorum. Yani bu kadar meraklilarsa kiyafetsiz gelsinler. Igrenclesiyorsunuz gittikce.

Edit: eksileyenleri de anlamiyorum. Ciplak kadin gormek isteyen internette buluyor zaten binlerce. Bu kadinin kucuk yaslarda sevenleri var. Neyse aman.
(bkz: fazla yırtmaç pıttık gösterir)
bir ateist olarak abdesim bozuldu. kınıyorum.
Şov yapmıştır.
Gelinden daha çok nasıl dikkat çekerim diye epey düşünmüş ve bunu bulmuş belli. Neden derin yırtmaç giyerek dikkat çekmeye calisiyosun ki?

Ben bile birisinin düğününe giderken gelinden daha fazla dikkat cekmemeye çalışıp öyle giyiniyorum geline ayıp olmasın diye.

Büyük kasarliktir .
(bkz: yaran başlıklar)
Frikik değil aleni şovdur.

iki sevgili göğüslerini gere gere şov yapmış maşallah.

Not: ayrıca kerem bursin'in uzay mekiği gibi ayakkabıları daha dikkat çekici bence. Çok mu aradı acaba?
Ya kupkuru kukusu var frikik verse ne olur. Hiç seksi değil. Evet Serenay'ın kukusu hiç seksi değil. insanın kukusunda biraz et olur.
bu şop mu lan ne olm bu amk? neyse, gram seksilik yok bırak etkilemeyi heyecanlandırmadı bile...
görsel