bugün

insan olarak baz aldığımızda kafasının açılmasının pek bi ütopya olmadığı eylemdir. insan bi düşünür be öküz. kumsaldaki ruslara hava atayım derken 3 gramlık beyinden olmaktır. apaçi dona kan bulaşması olayıdır. bazıları için üzücüdür.
time warp un bir bölümünde 11 metreden atlayışla gerçekleştirilmiş dünya rekoru. suya teknik giremeyip darbeyi su yüzeyinde yayamazsanız sıçtığınızın resmi.jpg göreceğiniz son kare olur.
kafanın karpuz gibi yarılmasıyla sonuçlanabilecek aktivite.

ayrıca rezil de olursunuz. kimse * demez.

bir de benim gibi balıklama atlayayım derken ''göbek üstü'' dediğimiz şekilde suya kendini ''salanlar'' asla bu zevki yaşayamayacaklardır.
yok yok bişi olmuyo. benim bi tane arkadaşım var. adı ercan. ayı gibin bi çocuk. 1.50 ye 150 bi çocuk. geçen gün çocuk havuzuna balıklama atladı. sağ salim çıktı. ama burnunu çarpmış 3 gündür acıyo acıyo diyo. kırık olsa anlaşılırdı çıkık olsa duramazdı zaten demi sözlük? yok yok duramazdı. aynı çocuk havuzun dibinde namaz da kılıyo sözlük biliyomusun. yarım yamalak ama kılıyo işte. akıllanacağı günü iple çekiyoruz.
(bkz: felç olmak)
beton etkisi yapar...
(bkz: göte gelmek)
+Kanka baksana dibi taşlık mı?
-Yok kanka temiz atla sen.ehehehshsh
+Bak atlıyorumm.
-Atla atla.eheheh
+Kankağğğ!!!
-Gaç olun gaç ....
atlayan kişinin boy cüsse ve endamına bakılmaksızın her kim olursa olsun yapmayınız yaptırmayınız yapan olursa mani olunuz olamıyorsanız acil ambulansı arayıp sevap kazanınız.
görsel
Sonra vay efendim ben niye öldüm neden felç oldum.
Terbiyesizliktir.