bugün

sanki yabancı bir ülke gazetesiymiş gibi bayramımızı kutlamayan gazetelerdir.

görsel
sözcü gazetesinin arasında bulunmadığı gazetelerdir.
görsel
sözcünün sahip çıktığı hiç bir şeye sahip çıkılmayacağı gerçegini gördükleri içindir, yoksa o 30 ağustostlarda sakarya da, o çanakkalede ölen bu müslüman milletin dedeleriydi, ben çanakkalede ölmüş hiç ibne duymadım! ibneler sonradan darbecilikleri şerefsizlikleri ortaya çıkmasın diye şurada 3 gündür vatan millet sakarya edebiyatı yapıyorlar diye gerçekten sözzcü gazetesi gibleri vatansever zanneen mi var bu ülkede acaba?

ahmet necdet sezer cumhurbaşkanı olduğu ilk 4 yıl çanakkaleye bir tek kelime anma mesajı yayınlamamıştır, ne zamanki bu ulusalcı zırtapozluk gündeme girdi, ne zamanki danıştay saldırısı oldu, o günden sonra başladı çanakkale ye mesaj yayınlamaya!!

not: a.n.sezer gazete diye sadece bu sözcü gibi gazeteleri okudugu için onu örnek verdim, kimse sözcüden örnek gösterip vakit gibi onurlu şerefli gazetelere leke süremez, danıştay saldırısı müslümanlara leke olsun diye yapıldıgı bugün ortaya çıktı sezer çıkıp yok artık demedi, saldırıdan 1 saat kadar sonra verdigi mesajı bu ülke asla unutmayacak, danıştay saldırısı anında güvenlik kamerasını kapatan kadını soruşturmak yerine hsyk ya üye atayan sayın sezer gibi insan bu ülkede cumhurbaşkanıydı, herkes bu gerçegi bilerek konussun...