bugün

sözlükteki sevgili fakir ve sefil arkadaşların, bizim 30 aralık 2014 zengin ve asiller zirvesi'ne karşı alternatif zirvesidir.

en kısa zamanda hayata geçirilmesi için planlanmalıdır.

uludağ sözlük'te duruşlarıyla, yazılarıyla, ''adeta ben fakirim!" diye bağıran yazarların katılımıyla gerçekleşmesi beklenendir. bu yazarların belirlenmesinde 2 tane gizli fakir yazardan da yardım alınmalı bence. herkesin katılması olanaksız tabi ki. o kadar çok fakir var ki çünkü. *
viski, vodka, tekila gibi içkilerin tüketilmesinin yasak olacağı zirvede, dışardan ekmek arası domates beyaz peynirle gelmeyenlerin ise girişte kontrolden geçirilmesi gerektiğini de bildirmek isterim. ama zaten gelecek isimler böle bir şeyi unutmazlar. *
iki elim tavuk dönerde de olsa katılacağım zirvedir.

soğan kıran erkekler çok çekici oluyor, hepsine birer çingene ayarladım bile. hadi yine iyisiniz haşin ama sefil erkekler.
Çağırın beni de katılayım dediğim ve fakir yazarların toplaşacağı zirvedir. Allah ne verdiyse hepsini beraber yeriz. Çok mu arabesk oldu lan.
fakir olarak hayattan sille yemiş olan sefillerin katılacağı zirvedir.
Boş viski şişeleri ve el yapımı özel üretim altın tozlu kristal kadehlerle katılacağım zirve.

Maksat sefiller sevinsin.
loto oynadım, tutmazsa buna katılacağım, tutarsa (bkz: 30 aralık 2014 zengin ve asiller zirvesi) buna katılacağım.

tavuk dönerin yanında sınırsız ayran varsa gelebilirim. loto tutsa da, tutmasa da.
30 aralık 2014 zengin ve asiller Zirvesi'nde bol bol güleceğimiz zavallıların zirvesi.