bugün

link verip kimseyi rencide etmek istemiyorum ama bugün başıma gelen bu rezil hadiseyi sizlerle paylaşmak mecburiyetindeyim.

malumunuz üzere her türk gencinin aklına takılan, kafasında deli sorular oluşturan penis boyu meselesi tabi ki benim de aklıma takıldı ve internette biraz araştırma yaptım. sonunda son derece kaliteli bir internet sitesine sahip bir firmadan 3 tl'ye bir adet penis büyütücü vakum sipariş ettim ve bugün ürün elime ulaştı.

kutuyu açtığımda diyeceğim ama kutu bile yoktu, siyah bakkal poşetine koyulmuş bir ürün geldi evime bugün. kuryenin gülüşünden anlamalıydım bir şeyler olduğunu ama neyse dedim geçtim. poşeti açtığımda karşımda duran tam olarak kırmızı, plastik bir lavabo pompasıydı. resmen şok oldum. bir kaç kez denedim ama kasıklarımı çok tahriş edince faydasız olduğunu anlayıp bıraktım.

hemen firmayı arayıp pompayı iade gönderdim fakat onlar ürün kullanıldığı için iade alamayacaklarını söyleyip geri gönderdiler. "ne var yani lazım oldu lavabo tıkanmıştı" dedim, reddettiler. bir de küfür etti manyak.

yani 3 tl'nin üzerine bir bardak su içmek zorunda kaldım. siz siz olun elinizdekiyle yetinmeyi bilin a dostlar. ders oldu bu bana.
ürün görseli:
görsel
dua et büyüteç göndermemişler.
trollse komik değilse daha komik.
Türk erkeklerinin yürek burkan durumlarını en iyi bilen kişilerdenim...artıl 3’e 5’e bakmaksızın bu sorunlarına bir çare bulmalılar,bit kadar çükle olacak iş değil yani .
Müşteri temsilcisi kendi mi gelip vakumluyor anlamadım.
Yav almayın böyle şeyleri ya bak büyüyecek derken kökünden gidecek sonra çık işin içinden. diyeyim ben size yani.
gönderdikleri şey şaka maka iyi pompaladık der gibi bir şeydir..
sen dua et hıyar çıkmadı amk..