bugün

Konya'nın Karatay ilçesinin Karakaya köyü yakınlarında, 3. Hava Jet Üs Komutanlığı'na ait askeri eğitim uçağı düştü.

Uçakta bulunan 2 pilot şehit oldu.

Kaza bölgesine giriş ve çıkışlar yasaklanırken, arama kurtarma ekiplerinin bölgeye intikal ettiği bildirildi.

http://www.haberturk.com/...onyada-askeri-ucak-kazasi

not: daha önce bu konu ile ilgili bir başlık açıldıysa affola. aradım ama bulamadım. şehitlerimize allah'tan rahmet, yakınlarına başlığı diliyorum.
uçakta bulunan 2 pilotun da şehit olmasıyla sonuçlanan elim kazadır.

Genelkurmay'ın yaptığı açıklama şöyledir;

"hava kuvvetleri komutanlığına ait bir f-4 uçağı 03 kasım 2011 perşembe günü saat 10:38'de eğitim uçuşu esnasında, konya'nın 21 km kuzeydoğusunda henüz bilinmeyen bir nedenle düşmüştür. kazada, uçakta bulunan iki pilot subayımız şehit olmuştur. olayın meydana geliş nedeni, kaza kırım heyeti incelemesi sonucunda açıklığa kavuşacaktır. şehitlerimize allah'tan rahmet, değerli aileleri, silah arkadaşları ve yüce milletimize başsağlığı dileriz."
maalesef yaşadığım bölgeye 5 km uzaktaki karakaya köyünde meydana gelen elim kazadır. ses falan duymadım ama.
komplo.
sadece komplo.
bu amınakoduğumun ordusunda neden her sene 10-11 tane askeri uçak,helitopter düşer?
niye lan niye?
durduk yere ve belirlenemeyen bi sebeple hep.
sebebinizi sikiyim.
hakkında 5 entry girilen kaza.

burada kaltağın teki kendi fotoğrafını paylaşsa 100 entryden aşağısını girmezsiniz ama değil mi?

acınasılar sizi...