bugün

3 dil bilen ressam temizlik görevlisi olarak çalışıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan 49 yaşındaki Varol Barış, aynı zamanda çok iyi resim çiziyor. 3 dil bilen Varol Barış’ın bu alanda 8 de birinciliği var.
http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40279125
görsel
kafası çalışmayan adamdır. okumak cahilliği alır eşeklik baki alır hehe diye devam ederim. uyanık olun uyanık yoksa acınızdan geberirsiniz. bakın allah razı olsun yurdagül teyzemin gelini beni fatih belediyesine koydu kadıncağız kpss bile istemediler kafamın zehir gibi çalıştığını farkedip, maaşta 3.175.00 şıkır şıkır 9,5 çalışıyorum. ee kafanızı kullanın allah boşa vermemiş hehe.
Hakikaten kafası çalışmıyormuş hbbia'ya gerçekten katılıyorum, O üç dille tercümanlık, tur rehberliği yapsa şimdi altında bir dairesi bir arabası olurdu.
pek takdir edilecek bir yanını göremiyorum. ressam olmak için yabancı dil bilgisi gerekmiyor.
valla gençler sizi bilmem ama benim açımdan kutsanacak bir durumu yok bu adamın. haberin detayı yer almıyor tabi bu arada. yani şunu diyorum, sen 3 dil bileceksin, çok iyi resim yapacaksın, 8 tane birinciliğin olacak sonra "auuvv ben temizlik yapıyorum" diyeceksin.

bana ne amk yapma. git resme ver kendini, git dillerin üzerinden para kazan. sen potansiyelini kullanamıyorsan, seni kutsamam sana acırım sadece. yazık olmuş o potansiyelin sana verilmesi. para kazanmaktan, dolgun cüzdandan bahsetmiyorum bak dikkat et.

hee sen dersen ki, "dünya malından bana ne. insalarla uğraşacağıma, para perşinde perişan olacağımı, azıcık maaş alırım, yetinmeyi bilirim resmimi yaparım krallar gibi" işte o zaman başımın tacı olursun.

başka türlüsü, boşa harcanmış emek soslu tipik bir loser hikayesi.