bugün

dalarım sonra dayak yerim. ardından da dava açar darp ve kavgayı başlatan taraf olması sebebiyle lisanslarını iptal ettiririm. belki şanslıysam 2000 tl kamu davasından para cezası yerler. dişim kırılırsa davada haklı taraf çıkarsam hastane masraflarımı da ödettiririm.

edit: eksileyenler gavat galiba.
yanımdaki sevgilinin, durumuna bakar.

öylesine takılıyorsam uzaklaşırım.

gerçekten seviyorsam mermiyede yumruk atamazlar her halde.
Sırtımda her daim acil durumlar için taşıdığım bas gitarımı alır dalarım. Onların yumrukları varsa bizimde gitarımız var.
Bir kürdün sevgilisine laf atmak hı.? Çekerim ak 47 yi sarjörü üzerlerine boşaltır analarını sikerim.
Bok'sör olmanın adam olmaya yetmeyeceğini göstermiştir.
Biz havada gemilere, karada da bunlara kamikaze yapıyoruz.
arkadaşlar hepiniz şiddet dolu psikopat insanlarsınız.adam gibi gider yüreklice konuşurum derim hacı ayıp olmuyor mu yahu sizinde ananız bacınız sevgiliniz yok mu ne gerek var böyle şeylere ayıp yahu hepimiz insanız müslümanız derim.nerden damarına basabiliyorsam artık ordan vurmaya bakarım biz ateistiz kardeş derse yahu lafın gelişi öyle söyledim yoksa biz de ateistiz derim.
uzatma lan diyip ittirirlerse diğeri de sevgilime makas atarsa yerden taşı alır kafasına vururum o esnada diğeri belimden tutarsa kulağını ısırır kopartırım son elemanla da 1 e 1 artık erkek değil misin onu da yen bir zahmet.
aralarına katılır ben de laf atarım. "hepsi senin mi yavrum" derim.
Erkekliğin onda dokuzu neydi hatırla dostum.
Taşaklara bir tekme hepsi pert.
Bende sevgilime laf atar tanımamazlıktan gelirim.
3 ününü de doverim bu kadar basit ..