bugün

bir erkeğin bakir olup olmadığını anlamanın en kolay yoludur. çevrenizde 3 aydan uzun süre sevişmeden durabilen bir erkek varsa daha önce bu zevki yaşamadığından bunu aramıyordur dolayısıyla bakirdir. tecrübe yaşamış erkek 1 aydan uzun süre biriyle sevişmeden duramaz.
Hormonal bozukluklar yaşamıyor ve günde en az 2 posta osbir çekmiyorsa kesinlikle lgbti üyeliği gerekir. Sağlıklı bir erkek 3 ay sevişmese trafikte "girilmez" tabelasiyla bile kavga eder. Sevelim sevişelim.
doğru olabilecek önerme. 8 sene hayvanlar!. herkesle sevişemem ben safsfsf.

Birlikte olduğum kadın sayısı 50 civarıdır(15 yaşında başladığını düşünürsek senede 3 4 kadın abartılı bir rakam değil..

Şuanki sevgilim, müstakbel eşim ilişkiye hazır olmadığından ilişkinin ilk 5 6 ayı gayet de rahat yaşadım ilişkisiz..

Niye detayına kadar anlattım? Çevrede o kadar salak saçma argümanlar dönüyor ki.. Bir defa sex yapan erkek sex yapmadan duramaz sürekli arar vs.. Hasiktir lan..çoğunuz zaten bu kafada aradığınızdan eliniz sikinizde geziyorsunuz, yok öyle bişey..öyle çok zorlayıcı bir yanı da yok, haftada 4 5 bira içen insanın alkolü tamamen bırakması gibi birşey..çok az hissediyorsunuz