bugün

29 ekim saat 0201 itibariyle gelen vahi sonucu peygamberlik mertebesine erişen allahless in feysbuk durumu.
sonra bişeyler yazıp bakın bunu allah gönderdi ben de matbaaya verdim bastık bi kaç tane diye müritlerini oluşturabilir.
müslüman oluşu olacaktı o.
kendisine ibadet için nerede tavaf edeceğimizi merak ettiğimdir.
ibadethane olarak pub'lar kabe olarak kadıköy boğa heykelini 50 yıllığına kiralamış bulunmaktadır.
(bkz: vahiy gelince insanlara aktarmayan peygamber)
putperestlik dini peygamberi olmustur. onceki peygamber kamaldi. her yere heykelini dikin hemen.
her peygamberin bir mucizesi vardir. putperestlerin peygamberi allahless toplandiklari kadikoy boga heykelinin orada boganin iki boynuzunu da alarak mucize gostermistir. inanmam ama saygi duydum. boru degil 2 eyimli boynuz.
(bkz: hobi dini)
allah yok peygamber yalan.

bunca insan nasıl bu dine inanıyor anlamıyorum.

abi boğayı tavaf etmek nedir.

şimdi bunlar beşiktaştaki kartalı da taşlarlar.

allahless a inanmıyorum ama bi enerji var yine de ya.
tuhaf müminleri gösteren olay,lan adam isimini allahsiz yapiyorsa sana giren cikan ne? peygamber sadece müslümanlarda mı var. peki hristiyanlardaki hz. isa, hiristiyanlarin peygamberi degil mi? adam istedigi dini cikarir , ve o dinin peygamberi olur..
23 nisan da belki olabilir ama şimdi olmaz.
vahiyleri eposta yoluyla amerika'dan aliyormus. bogayi tavaf ederken enerjiyi muhafaza etmek ve kaynasmak icin birbirlerine degdiriyorlarmis. inananlarin cogunlugunu berberler ve fortcular olusturuyor.
serraaağm diye zikir çekerler.
çabuk patlamış din ve o dinin peygamberidir. demek ki neymiş allah birmiş. islam da tek yolmuş. yürüyün hadi. *