bugün

kardemir demir çelik karabükspor'un vasat bir oyun oynadığı, birkaç tane gol pozisyonundan faydalanamadığı müsabaka olmuştur.

ancak karabükspor'un vasat oynaması hakemin adilane bir maç yönetmediği gerçeğini değiştirmeyecektir.

beşiktaş takımının ikinci golünde nobre'nin açık faulünü pas geçmiş, quaresma'nın balıklama atlayışına da tam puan vererek penaltı düdüğünü çalmıştır.
Nobre'nin kendisini aşıp 2gol attıgğı musabakadır.
beşiktaş'ın,mersin sempatizanı karabükü dağıtması sonucu beni çok mutlu eden maçtır.
(#9202421)

1 gün öncesinden beşiktaş taraftarına uyarımı yapmıştım, gün bizimdir quaresmaya yine teşekkürler.
kartal savunmayı da sağlamlaştırırsa süper bir sezon geçirecektir.renklilere de ayrıca sağlam geçirecektir.
en kötü adam tabata idi; o da iki asistle oynadı. gerisini siz düşünün artık.
Beşiktaşımızın Karabük Patates tarlasında oynadığı ve ligdeki 2. galibiyetini aldığı maç olmuştur. ilk yarıda defans sos vermesine rağmen, ikinci yarıda kendini toparlamış, yüksek fizik gücü ve q7'mizin muhteşem driplingleriyle beraber maçı koparmayı bilmiştir.
beşiktaşımız yine farka gitmiştir. 4'lemelerin geleneselleşerek sıradanlaşması umuduyla...
ikinci yarısı şu şekilde özetlenebilir; Q7
ilk yarı kalesinde çok pozisyon veren canım beşiktaşım ikinci yarıyı pozisyon vermeden bitirmiştir. sebebi tamamen hayvani fizik gücü. bu takımın kondisyoneri kimse ellerinden öpüyorum.
beşiktaş'ın yenilmesini 4 gözle bekleyenler için cevabı gelmiş olan maçtır. *
hem sahalarda hem de tribünlerde görmek istediğimiz haraketler olan maçtır.*
(#9209207)
Q7 ye balon diyen adamların gutinde patlamıştır bu maç. hevesiniz içinizde kalsın. * *
q7 nin golüyle 4-1 olmuştur.
quaresma'nın golüyle beşiktaş'ın 3 farklı üstünlüğe eriştiği maç.
guti'nin penaltı golüyle beşiktaş'ın 1-3 üstünlük sağladığı maç.
son 14 dakika olmasına rağmen beşiktaşın oyuncu değiştirme hakkını kullanmadığı maç.
quaresma nın varlığı için tanrıya şükür maçıdır bu maç.
guti'nin penaltı golüyle 3-1 olmuş maçtır.
canım beşiktaşımın savunmada çok ama çok büyük zaafları olduğunu yine ve yeniden gösteren msçtır ilk yarısı itibariyle. golü saymıyorum çünki tam bir kaza golü yediğimiz. ama el insaf sadece emenikenin 4 net pozisyonu var. cenk-ki bu çocuk olmasa harbiden yarağı yering- gene harika. nazar değmez inşallah. ilk yarı itibariyle toraman sahanın en kötüsü. Q7 pek ortalarda yok. guti idare ediyor ve takımın yorgun olduğu çok belli. böyle bitsin razıyım ben.
( son olarak; nobre iki tane gol attı ki allah kahretsin. sene sonuna kadar bizde bu. )
digiturk'te 1 numaralı digi adlı kanaldan yayınlanan maç.
ilk yarısını beşiktaşımızın 2-1 önde bitirdiği maç.
beşiktaşımın kazanacağı maçtır.
digitürk ve federasyonun karşılıklı saçmalıkları yüzünden izleyemediğim karşılaşmadır. cafede digi kanalınının olmaması da ilginç tabi.
emmanuel emenikenin 30 dakika da 5 gol pozisyonunda 1 ini gol yaptığı maç. beşiktaş biri korner diğeri serbest vuruştan yapılan orta ile 2 tane gol bulduğu karşılaşmadır ayrıca.
güncel Önemli Başlıklar