bugün

benimde aralarında bulunduğum milyonlardır.
o süreçte yamanlar kolejinde okuyordum. 28 şubat'tan sonra okulumuzun önüne hergün siyah çelenk bırakıp bize yobazlar diye bağıran kokoş kadınları unutmadım, unutmayacağım.
ayrıca askeri okullar sınavına giriş başvurumuz bile iptal edildi o dönemde.
ama benim o mağduriyeti yaşamam bugün başkalarının mağduriyetinden keyif alacağım anlamına gelmez.
şimdilerde intikam hırsıyla yanıp tutuşarak aslında müslümanlığı ezip geçtiklerinin farkında bile olmayan beyinsizler sürüsü. sırf bu intikam hırsıyla ülkede orduyu ve hukuk sistemini bitirdiler, birkaç eli kanlı kurunun yanında onlarca yaşı da yaktılar. fakat tarih hitler, stalin, kaddafi gibi elli tayyip gücünde liderleri bile gömmüştür, bunları da gömecektir.
28 şubat sürecinde cemaat okuluna gitmem sebebiyle askeri okullar sınavından nihai kurul kararı ile elenmiştim. vakti zamanın mağdurlarından birtanesiyim fakat allah herseyin hayırlısını nasip ettiğine inanan bir mümin olarak bu durumun bir mağduriyet olduğunu düşünmemekteyim.iş görüşmesinde beni kabul etmeyen bir firma beni mağdur etmiş sayılmamaktadır benim inancıma göre.Özetle kendilerince mağdur olan milyonlardır.Bugünün mağrurlarıdır aynı zamanda.Bu dünya fanidir sakın aldanma. Mağrur olup tac-u tahta dayanma. Yedi iklim benim deyu güvenme.
yapılan haksızlıkları görmezden gelmenin , konuyu değiştirme çabalarının yegane araçlarından biridir malesef onların durumunu hatırlatmak. iktidar kimin elinde olursa olsun böyle fanatik zihniyetler oldukça dillerine pelesenk ettikleri demokrası gelmeyecek bu ülkeye. dostum bir takım degil bu destekledigin ,parti . sen onun için degil , o senin için var. tartışmalarda kullanılmasını geçersek,1960 darbesi,1980 darbesi, madımak olayı, gezi protestolarında uygulanan devlet terörü,hes protestolarında protestocu öldürülmesi*,gazetecilerin hapse atılması, gazetecilerin işlerinden ayrılmak zorunda bırakılmaları, tecavüz suçlarına verilen düşük cezalar, adnan menderes ve deniz gezmiş'in asılarak öldürülmesi gibi ve daha nice olay gibi ülkenin utançlarından biridir. fanatikçe güce taptıkça, başkasına kulak asmadıkça,başkasının acısıyla vicdanı sızlamadıkça daha çok acı çekeceğiz.
Dün mağdurdular başları ne eğik ne yüksekten,oldukları gibiydiler.bugün gene adaletin tecelli ettiğini gördüklerinde de eğik ne yüksekten,oldukları gibiler.sadece adalete seviniyorlar çünkü adalettir iyiyi kötüden ayıran.
Dusuncesini demokratik yollarla gostermis insanlara kokos karilar diyen magdurlardir.

Magduriyetinizi yesinler sizin.
kokoş kadın kelimesinin hakaret olduğunu sanan zekaları gormeme neden olmuş mağdurlardır.
allahım birde bu tipler sözlükte siyasetcilik oynuyor ya.
senin türkçe bilgini yesinler.