bugün

abi yorulmuşsunuzdur bu kadar çok adımlayarak. azıcık oturun, soluklanın yahu.
bu ülkede darbelerden en çok etkilenlerin değil de 28 şubat sayesinde mazlumu oynayıp popülaritesi artmış ve bugünlere gelmiş kesimin yani liberallerin, sahte demokrasi bağımlılarının yaptığı yürüyüştür..

kenan evren i devlet törenlerine çağırabilecek kadar darbe karşıtı olanların yaptığı yürüyüştür..

bu ülkeye demokrasi geliyor diye naralar atıp, aynı ülkede hakkını arayanların önce provakatör sonra işgalci sonra terörist diye ardı ardına iftira ve hakaretlere uğradığı dönemin yürüyüşüdür..
cumhuriyet düşmanlarının nefes açma egzersizi.
70 milyon adımın 1 adedini oluşturabilmek adına taksim'de olacağımız buluşmadır.

(bkz: darbelere karşı omuz omuza)
yürüyüşün 1 km süreceğini varsayarsak ve her adımı ortalama yarım metre olarak kabul edersek 35.000 kişinin katılımı gerekmektedir.
iyi de aynı yürüyüş 12 eylülde neden yapılmadı?

o darbe değil miydi?
neden 70 milyon adının koyulduğunu anlamadığım mitingvari eylem.

benim adımımı çıkartın kardeşim, neden 70 milyon hı soruyorum,herkesin ayağını neden sokuyorsun kendi eylemine, kelamım şudur; darbede olsa,başka martavalda uydursanız, tarafçılarla, liberallerle, gençakplisivillerle yürüyecek yolumuz yoktur bizim,
ben gelmem benden ümidi kesin.
desteklemeyeceğim yürüyüştür. çünkü büyük olasılıkla buna katılanlar 12 eylül darbecilerinin yargılanmasını istemeyeceklerdir. sen önce yapılmış darbenin hesabını sor ki sana inanayım. nedeni de şu: yaşadığımız kaosun, adam gibi sol muhalefetin olmayışının ve pkk'nın doğu'da taban bulmasının nedeni de 12 eylül'dür.
(bkz: efsane facebook grupları)
yaşasın darbesiz türkiye diye slogan atan darbe tohumlarının yürüyüşü.

güldürüyosunuz insanı gece gece.
uludağ sözlük yaşlı siviller oluşumunun üyeleri katılmayacaktır * *
28 şubat 1998'de neredeydiniz diyilesi insanların yaptığı sikindirik eylem. bi de her boku 70 milyon ve demokrasi adına yapıyoruz demiyorlar mı o an demokrasiye aşık oluyor insan.
yol üzerindeki chp teşkilatının rahatsız olduğu bir yürüyüşün temasıdır.
(bkz: darbeye karşı olup yönetimi ele almaya çalışmak)
(bkz: seni kandırmışlar dostum)
(bkz: bunun adı darbecilik)
çok uzun yazma sıkılıyorum. sıkılınca rahatlamak için yürümek istiyorum. yürüyünce kızanlar oluyor,biber gazına kadar gidiyor sonra.kısa kes lan...