Ünlü oyuncu leonardo dicaprio nun anlam veremediğim fakat sürekli yaptığı durumdur. 20 Yıla, 53 kadın sığdırmıştır bu şekilde.

Bu kadınların hepsi ya victoria's secret melekleri ya ünlü oyuncular yada şarkıcı.

üstelik, onun belki de oyunculuk kariyerinin zirvesi olarak kabul edildiği, titanik filminin kate'ide bu listede.

not: bu kadınların bir kısmını sizler için topladım, gerisini siz düşünün.

Toni Garrn

görsel

görsel

bar rafaeli

görsel

görsel

görsel

görsel

brittany daniel

görsel

görsel

bridget hall

görsel

görsel

naomi campbell

görsel

claire danes

görsel

kate winslet

görsel

görsel

görsel

görsel

linnea dietrichson

görsel

Amber Valletta

görsel

Gisele Bundchen

görsel

görsel

Blake Lively

görsel

görsel

Alyce Crawford

görsel

görsel

Erin Heatherton

görsel

görsel

Madalina Ghenea

görsel
27'ye kadar elini siken adamları hayrete düşürmüştür.

Benim altımda da böyle kadınlar olsa ben de bi di caprio olabilirdim. Adaletini sikeyim dünya..
buyuk dagin derdi buyuk olurmus kardes mesela bakiyorum aramizda brad kankamla yada leo ile ne fark vae diye bende 46+xy onlarda ben 186 onlar daha ama demekki tek ortak noktamiz xy olmamiz demekten baska elimden bisi gelmiyor.
sabırlı adammış.

ben tek gecede terk ediyorum. alacağımı aldıktan sonra güle güle diyorum.
27 tehlikeli yaştır, öleceğinden endişe edip terk etmektedir.
Bir çok güzel insanı 27 yaşında kaybettik sonuçta bu duruma karşı oluşan travma kaynaklı olduğunu düşündürür.
Örnekleri boldur; jimi hendrix, janis joplin, jim morrison, kurt cobain, amy winehouse ilk akla gelenlerdir.
yaşlılık sendromuna girmek için bir sebep daha, 27 ne oğlum 27 ne.
Yokluk görmeyen birey eylemi.
Bari 30 olsa denilecek yaş sınırı. Hele de hatunlara baktıktan sonra hepsinin 50 ye kadar bile gideri olduğu rahatlıkla görülebilir.
kadınların bir kaçına baktım çiçek gibi. ya bu adamda kadın çok ya da akıl yok.
Leonardo dıcaprıo sevdıgımız bır abımızdır ondan boyle. Hareketler gormek. Gercekten bızı uzdu nasıl boyle yaparsın leo buldunda kıllısını mı ıstıyorsun?
Mature, milf sevmediğini göstermektedir.
- insafsızlıktır...

40 olana kadar idare edilip sonra terk edilmeli, yerine iki adet 20'lik peydalanmalıdır.
Kadınların 27. Doğum günü hediyesi terk edilmek olmuş.
orospu çocukluğudur.
27 yaşımı geçmeme rağmen terk edilmediğimi belirtip saçma bulduğum hededir. Leonardo piçse illa siz de mi piç olacaksınız? Önce standartları tutturun beyler sonra salyalarınızı silin.
Tıpkı bir patates çuvalını andıran top kafalı embesil ruhun, gün be gün sarkan hatta cortlamış ve pörtlemiş pipisini genç kadınlarla toparlamaya çalışma çabasından mütevellit tesbitlediği yaş sınırını aşmama çabalarıdır.
Babası gibi 27'sinden sonra bütün kadınların pörtlediğini düşünmüş, lâkin kendisi pörtleme işinde ipi çoktan göğüslemiştir. Birileri kalkıp da şuna bir ayna tutsundur yoksa elimde kalacaktır.

Esas üzüldüğüm nokta : Bu kadersiz adam anladığım kadarıyla doğduğunda annesini çöp sepetinde bulmuş geçirdiği travma sonucunda davranışlar geliştirmiştir. Anacığının çektiği acıyı başka kadınlar da çekmeli, yaşayacağı nice nice zirvelerde müsterih olmalıdır.

Ya bu adam şimdi karşımda olsaydı avucuma tükürüp ne biçim bi tokat atardım bülüün nüüü?
evi, arabası, parası olmayan bir erkeği kabul etmemekle eşdeğer bir iş. habitat dengesinin ve doğanın avantajları dengeleme biçimi. erkek tazelik ve güzellik ararken; kadın para ve güç arar. arayan bulur, bulan ise aramıştır.

böylece her arz kendi talebini yaratır.
(bkz: 25 yaşından sonra kızların değerinin düşmesi)
artık teyze olmuş bir kadını emekli etmektir.