bugün

bunların derdi Bahar değil, bunların derdi islam.

ezanlarımızı susturamayacaksınız, tekbir...
vallahi geliyor gelmekte olan ne diyeyim.
"birbirini incitmeyen..." ifadesinden sonra gülerek kapattığım klip.

1 haftadır sırf aday oldu diye muharrem ince'yi ve ona oy verecek olan insanları itin götüne sokup sokup çıkaran dedem sanki aq. halk tv'de kaç saattir "bu muharrem napmaya çalışıyor mal gerizekalı" diye canlı yayın yapılıyor. arada da bu klip çıkıyor bol bol. insanların zekası ile taşşak geçiyorlar resmen.

12-13 seçim kaybetmiş, rte karşısında artık follofoş olmuş kılışdar'ı "s.ke s.ke oy vereceksiniz" diye tüm yavşaklığı ile karşımıza seçenek olarak sunanlara koskocaman bir "hassi.tirin ordan" diyorum.

hdp belediyelerine özerklik sözü vermesi bile başlı başına kılıçdaroğlu'na oy vermeme nedeni aq. adam resmen "bölücülük" vaadediyor. bir allah'ın kulu da çıkıp "yuh sen ne diyon aq" demiyor ya gerçekten akıl alır gibi değil.
Oy vermeyi düşünmüyordum zaten.
Hdp AKP arasında gidip gelirdim.
Ulu Hakan'ım kemal Kılıçdaroğlu'nun tüm karizmasıyla arz-ı endam ettiği kliptir.
Vaat etmek ayrı uygulayabilmek ayrı.
Evet gerçekten bunları yapabileceğini bilsem veya inansam ben de desteklerdim.
temiz, net mesajını veren bir klip. ötekileştiren, ayrıştıran, saldırgan dilden bıktık usandık. artık ülkenin bölünmeye değil birleşmeye ihtiyacı var. muhalefet nihayet doğru adımları arka arkaya atıyor.
artık ülkece zanginleşme ve refah seviyesini yükseltme zamanı.
artık dünyanın en mutsuz ülkesi olarak değil refah seviyesi yüksek ülkesi olarak anılma zamanı.
eğitimli gençlerinin kaçmaya çalıştığı değil, dünyadaki eğitimli gençlerin gelmek istediği ülke olma zamanı.
14 mayıs akşamı kutlamalara hazır olun...

https://twitter.com/kilic.../1640380714372702208?s=20