bugün

kadınlar voleybol 1.ligi, istanbul burhan felek spor salonu'nda 17:00'da oynanacak maçtır. yine her zaman olduğu gibi salon hınca hınç dolacaktır. *
fenerbahçe "spor" kulübü. yanlız futbol değil, her branşta lider olan, şampiyonluk kovalayan fener'imizin aldığı zorlu maç.
gittim izledim.
ilk diyeceğim skandal bi organizasyon. saat 5'e çeyrek kala içeri alındık ki, soğuktan götümüz dondu. nedeni bi önceki maçın uzaması. o maçta galatasaray'ın maçı. saçmalığın daniskası.
her neyse...
fenerbahçe aıbadem'in yenileceğini düşünüyordum. kondüsyon ağırlıklı çalışmalar ile final four'a hazırlanıyorlar ve zıplayamıyorlar bile. tuhaf. yenmemiz beni şaşırttı.
ama çok kötü oynadık. naz çok formsuz, çok moralsiz. yüzünden düşen bin parça ki ze roberto'dan iyi fırça yedi. sokolova bi fena. seda top öldüremiyor, basketbolcu olsaymış keşke. nati bu maçta kötüydü. falan filan. şöyle rahat rahat aldığımız sayı çok az oldu. hep sidik zoru ile aldık sayıları ama en berbatı hakemdi. hakem cidden çok kötüydü. iki takım için de kötüydü.
ama 2 buçuk saat harika zaman geçirdik. guidetti biraz çirkefleşse de, yine de heyecan katıyor işte. adam italyan, n'etcen...
bizim kızlar toparlanacak buna eminim. 2 kupa alacakalr bu sene. ama şu an cidden çok formsuzlar. toparlanacaklar ama, buna inancımız sonsuz.
kötü oynamasına rağmen sarı meleklerimizin kazandığı karşılaşma.