bugün

evet tarih başlıkta yazıyo, saat:22.00 de başlıyacak olan konser taksim studio live' da gerçekleşecek.
biletler biletix'te 22.5 ytl, 18 yaş sınır var ona göre gelin.. ben tabi kimseyi siklemem orda martılarısevenadam al bizi yanına diye gelmeyin sakın, tanımam. evet.
bazı öğrencilerin final bitiş tarihine geldiğinden ilaç gibi gelecek olan konserdir.. gitsek mi?
zirvebox a eklenmiş 52 katılımcıyla büyük bi şekilde büyüyen zirvedir.
katılanlara bira ısmarlamayacağım zirvedir.
zirveyi filan bilmem ama o konserde kesinlikle bulunacağımdır. ama beleş bira fırsatını da kaçırmama gerek *
bugun aldığım biletle katılacağım konserdir. zirve olarak ne olur bilemem umarım o kalabalıkda sözlukden birilerini görürüm. *
dün aldığım biletle katılacağım konserdir. zirve olarak ne olur bilemem umarım o kalabalıkta sözlükten birilerini görürüm. *

hadi gördüm diyelim katılımcıların hiçbirini tanımıyorum. *
ekşisözlük ten huzursuz, ugurcan ve jaws ın da katılacağı konserdir. zirve olarak ne olur bilmem ama cok süper gecicek.
elimde ki 3 biletten 2 sini konsere bigün kala satıp(tabi sattığımı kimse bilmiyo), sonra konser günü bilet bulamayıp (istesem karaborsadan bulurdum)
huzursuz, ugurcan, jaws, breath ve martilarisevenadam in studio live in önüne kadar gidip, huzursuz un bana uyuz olup (ama caktırmıyo) geri girmekten vazgeçtiğimiz konserdir. bende elimde kalan son bileti sattım tabi. sonra bilet paralarıyla karıya gittik, sonrada sabaha kadar içtik.. en son işkembecideydik sanırım oh miss.. konsere giren arkadaşların bizim kadar eğlendiğini sanmıyorum.. yoksa eğlendiler mi lan!? böhühü..
zaten televizyonda yayınlayacaklar deyu kendimi teselli ettiğim konserdir.
kurban'ın harika bir konserine tanıklık eden zirve.

şimdiiii nerden başlasam.

studio live kapasitesinin çoook çok üstünde seyirciye sahipti dün gece. havalandırmadan yararlanan yegane kişi bendim o da sadece kendisine yaslanınca işe yarıyor. eğer kendinize güzel bir yer bulursanız -çöp tenekesinin tepesi, barın kol koyma bölmesi gibi- sahneyi çok net görebiliyordunuz.

deniz her zamanki gibi çok şirindi. yine içip çıkmıştı ve coşum coşum coşturdu herkesi. grup formundan birşey kaybetmemişti ama bir şarkıda sanırım keremden kaynaklanan bi problem yüzünden ara verilmek zorunda kaldı ama olsun bu da yeterdi bize. bütün ısrarlara rağmen yalanı çalmadılar tabi.

bir de paylaşmak istedim. şerefsizim hem denizle hem burakla defalarca göz göze geldim. burak gülümsedi bana çalarken, denizle de çok belli bir yerde -havada- durduğum için defalarca göz göze geldim, mutlu oldum, kıskanıldım.

(bkz: konser budur)
öyle bir alan dusunun ki metre kareye normalinden 3 kat fazla insan dussun. öyle bir ortam dusunun ki hava almak için birilerin ustune cıkmanız gerekmekde. öyle bir muzık düsünun ki pogo yapmamak elinizde değil. öyle bir coşma dusunun ki yere dusuceyinizi sanıyosunuz ama dusmuyosun bi bakmıssınız ellerdesiniz.. işte böyledi kurban konseri. unutulmazdı.. *