bugün

yolun 3 te 1 ini tamamlamaktır.
Upuzun bir beyaz saça hoşgeldin demektir.
Kestim gitti.

Edit:Beyaz benim beyazım ya sen neden eksiliyorsun anlamadım gitti.
gençlik döneminin bittiği,orta yaşların başladığı yaştır.
etrafiniza baktiginizda kelli felli adam sandiklarinizin kendinizden kucuk oldugunu ogrendiginizde aynaya bakmaya gittiginiz yastir 25. lan otuza da az kalmis dediginiz otuzdan sonra ne vardi dediginiz yastir. 24 ten bir sonra 26 dan bir onceki yastir. saclarin dokuldugunu artik kabullenip afilli sampuanlara para yatirmayi biraktigin yastir 25. 25 yas noluyo lan burda daha dun cocuktum lise ne zaman bitti. ya universite dediginiz yastir.

ilginclikler yasidir. pek guldurmesede gulumseten yastir 25.
bazı kendini bilmezlerden 'ee otuza merdiven dayadın artık bik bik bik' laflarını duyduğun yaştır. 25 nere 30 nere be, tamam kimse sonsuza dek genç kalmıyor illa ki 30 da olacağız yaşarsak. ama niye acele ettiriyonuz ki?
hayata atilma zorunlulugunun ister istemez cattigi yastir. 3 sene icinde evlenilmesi gereken en guzel yastir.
benim o.
3 sene önce sıfır banka kredisi ile yaşamaktır.
Hatırlatmasana arkadasım diye serzenişde bulundum an itibariyle. Yaşlanıyorum daha bir çocuk bile yapamadım o değil evlenmedim o değil sevgili bile yok adayı bile yok suyunun suyu bile yok... Ne çok gerçekle yüzleştim gece gece...
buyrun benim..
25 yaş sendromuna 1 kala durumunda 365 gün sonra 25 yaş çeyrek asır.
ergenlik yanında halt yesindir, hem herşeye çok erkendir hem herşey için geç kalınmıştır.
çok sikim bir yaş. bu yaşta henüz evli olmadığı için, yaşına yakın kızlar da genelde evli çocuk çoluk sahibi olduğu için partner bulmakta zorlanılır. kendinden yaşça çok küçüklerle de mutlu olamayacağı için büyü ihtimal 30lu yaşlarda doğru evlenir.
bazen sadece 25 yaşında olmaktır. ne eksik ne fazla. azıcık carpe diem ya, huzur istiyoruz len.
karışık bir yaş. askerlik? yapılmadı. okul? bitti. iş? aranıyor. tam bir ev kızı yaşı.
Vazgeçmek ve devam etmek dillemmasını en yoğun bi' şekilde barındıran yaştır.
Farketmeden gerçekleşen bi durumdur. En son 23e geçtiğimi hatırlıyodum.
88 doğumlu olmaktır. (bkz: anto)
işsizseniz boku yemişsinizdir. evet.
(bkz: sözlükteki 88 lileri bir araya toplamak)
şu an benden bahsediliyor.

25 yaşında olmak sorumluluk ne demek yavaş yavaş anladıgın. ailenle eskiden bi durum için tartışmalarının artık fikir tartışmasına dondugu.

hayatındaki bir çok kararı bu zamanda alman gerektigini ve bunlar en azından onundeki 5 sene yi olusturacagını bildigin yaştır kısacası.
Hayatın kavşağında kararsız kalmaktır.
futbolcuysan artık kendini göstermen gereken yaştır.
an itibariyle 88 doğumlu olmaktır. yaşlanıyoruz be.
yaşlandığımı cidden hissedeceğimiz yaşta olmak.