bugün

60. dakika itibariyle fenerbahçenin direklerde 3-1 önde olduğu karşılaşma.
salih uçan'ın oyuna girdiği maçtır.
salih oyuna girdi şimdi onlar düşünsün.
fenerbahçenın 1ı penaltı olmak üzere 3topunun dırekten döndüğü ancak hem takımın hem de taraftarın ıyı ış çıkardığı maçtır.ayrıca meırelesın sakatlığı sırasında sağlık görevlısının acılar ıçındekı oyuncusunu bağrına bastığı görülmüştür.
(kızacaksınız ama)
not: Galatasaraylıyım
salih uçan'ın oyuna girmesiyle; fenerbahçe taraftarlarının gözlerinin aydın olduğu maç.
an itibariyle maçı anlatan kişi top sikti demiştir. *
topun siktiği maçtır.
Fenerbahcelilerin hala kazanabileceklerine inandiklari mactir. Ac tavuk kendini bugday ambarinda sanirmis.
benfica nın 11 artı direkle oynadığı karşılaşma. adamlar direkleri kadroya almakla çok doğru bir karar vermişler. maçın ardından baroni ülkeyi terk etmek zorunda kalabilir. adamdaki lükse bak ya yarı final maçında penaltı kaçırıyor. ayrıca orada hayvan gibi 2 forvet var penaltı senin neyine sayın baroni?
neden sürekli direklere geliyor bu toplar hadi artık kırın şeytanın bacağını atın şu golü beklemekten sıkıldım. çok güzel oynuyoruz, bastırıyoruz ama sonuç alamıyoruz yeter artık.
direkten dönen topları saymasak bile fenerbahçe'nin hakettiği maçtır.
maç diye açtık cenaze namazı çıktı.
egemen gömdü!!! 1-0!
yanlış verilen kornerden sonra gol gelmiştir.
salih girdi gol oldu totem tamamdır.
fener in benfica ya istatistikler anlamında tecavüz ettiği maçtır. benfica sarı kart, faul, aut atışı gibi dandik konularda üstün sadece. edit: derken gol oldu.
evet şimdi oldu, nihayet oldu, 72. dakikaya kadar hop oturup hop kalktık ama golü nihayet bulduk.
Utansın tüm türkler haksız köşe vuruşundan gol oldu.
asistan hakemin yanlış kararı sonucu atılan gol var maçta.
ohkkk dediğimiz maçtır.
direğe çarpıp gol olan maç. Bu topun ben...
egemenle fenerbahçe golü buldu. ayrıca hakem iyi bir insan.
hahah işte bu lan işte bu. benfica ile eşleştiğimiz gün egemenin golü var demiştim dalgasına gerçek oldu.
fenerbahçe'nin benfica karşısında öne geçtiği maç.

bunu da eksile canım. hadi.
fenerbahçe hakkettiği golü attı ama işte aması var webodan çıkan tp korner verildi ve gol oldu. hakem fenerbahçeye çalışmış oldu.