bugün

saat 19:30 da başlayacak ve grubun kaderini etkileyecek olan maçtır. rubin kazan maç öncesi 5, dinamo kiev ise 4 puanda. bu maçta çıkacak skor barcelona-inter maçının gidişatınıda etkileyecektir...
kupona 1 koysam d.kiev bi ipnelik yapar mı acaba diye düşündüren maç .
rubin kazan için intikam çanları çalmaktadır. hırslı, azrulu, tempolu geçecek maçta ilk yarıdan rubin kazan'ır. ilk yarı birdir.

ilk yarı sonucu edit: yattık oğlum, yattık evladım.
ilk yarısı 0-0 bitmiştir.
rubin kazan ın forveti Alejandro Damián Domínguez in çılgın attığı maç. ilk yarısında rubin kazan bastırdı bir çok pozisyondan yararlanamadı son daikalarda dominguez in yarı rövaşatasını kiev kalecisi çok iyi çıkardı , ikini yarının başında bir gol bulabilirse kazan , maç farka gider diye düşünüyorum.

başta da dediğim gibi dominguez çok değişik bi oyuncu , milyon milyon eurolara güiza gibi adamları getiren fenerbahçe bunu alsaydı şimdiye gol rekorları kırardı allahtan akıl edememişler.*
rubin kazanırsa bizde kazanmış sayılacağız...
kalecilerin saçma sapan hatalar yaptığı maç , sahaya kar yağıyor rusyada oynanan her maçta olduğu gibi , şimdi anladım bu arshavin denen adamın neden ingilterede burnu kırmızı dolaştığını , o soğuktan gelen adam düzelmez aga.

derken kiev çok tehlikeli bi pozisyonu harcadı.
golsüz berabere biten maç. ikinci yarısında uzaktan şutlar dışında pozisyon yoktu , rubin kazan ilk yarıdaki etkinliğini gösteremedi son dakikalardaki pozisyonda da penaltı diye kazan lı oyuncu kendini yere bırakınca pozisyon uf oldu böylece maç golsüz tamamlandı. grupta işler çok karışık şu anda bakalım barca inter maçı sonrası görünüm nasıl olacak merakla izliyoruz efem.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
başladığı gibi 0-0 bitmiştir.