bugün

24 aralık ney dinlemeye gidiyoruz zirvesi ileri bir tarihe atıldığı için, bu zirveyi dört gözle bekleyen yazarların hayal kırıklıklarını bir nebze hafifletmek üzere düzenlemek istediğimiz zirvedir. bursa'lı yazarların her zaman ki toplanma yeri olan mozaik yine uygun görülmüştür. zaten başka yer mi biliyoruz lan. *
ha illa ben ney dinlemek istiyorum diyen varsa merak etmesinler ben emektar flütümle geleceğim. nasılsa ikisi de üflenerek çalınmıyor mu lan?

edit= bu zirve fikri tamamen kalemime sinek kondu nickli daş gibi hatunun fikridir benim suçum yok.

edit2= olum neye içeceğiz lan. herkes fikrini yazsın.
gönüllü hamalların haberi olsun; kamil'in küfelik olacağı zirve.
şehir dışından gelecek olan misafirlerimizi, 9 yıldızlı otelimizde ağırlamaktan onur duyarız efendim. yeter ki gelin siz. merak etmeyin sizi milletin kucağına bırakmayız, bizim kucağımız müsait iken.
(bkz: 23 aralık 2011 emekli milletvekili maaş zammı)'na, iki yılda olunan emekliliğe, yapılan 2400tl zamma, platonik aşklara, sevip de kavuşamayanlara, sevip de sevilmeyenlere için, için işte, ne önemi var içtikten sonra.*
yok yok bana adam gibi bi zirveye katılmak haram.
önceden verilmiş sözüm var dostlar başka sefere inşallah.

editledim: +1 ile gelebiliyo muyuz dostlar kuzeni kafaladım geliriz muhtemelen ama kuzenin böyle sözlüklerle işi yoktur

bu arada yeni yıla içelim bence *
kalem dusmani kalemtras' ın adını sır gibi sakladığı, önemli bir orta saha oyuncusunu da getireceği rivayet edilen zirve. iddialara göre, bahsi geçen orta saha oyuncusu, atacağına inandı mı çok güzel frikik golleri kaydetmekteymiş.
' özlem giderelim. ' mantığında bir zirvedir. zaten genelde susup konuşmamayı planlıyorum, dinler, bazen kısa cümle kurar, ara sıra da kaybolurum.
cumartesi' yi ailemle geçirmesem, ' gece evimin kapılarını kalemime sinek kondu üstadıma sonrasında seve seve açardım ' zirvesi.
başlamasına saatler kalan zirve. yine bizbize geçecekmiş gibi görünüyor.
dobrowski ve kalemime sinek kondu varsa, ' filippo inzaghi isminin yazdığı ac milan forması ve tony soprano kılığıma geliyorum ' zirvesi. *
kalemime sinek kondu, unidentified stranger, tek tasimi sevgilim aldi üçlüsünden haldır haldır kaçacağım zirve. yaklaşırlarsa ağızlarının ortasına vileda sapıyla vurmayı düşündüğüm zirve.
kalemime sinek kondu'nun taş gibi vücuduna, dobrowski'nin omuzlarına, unidentified stranger'ın yüreğine içeceğim zirve.
not: biradetbeyfendi gelirse, direk ona içerim ama. *
ben de geleyim mi lan nolur...

şaka lan şaka ne işim var benim alkollü malkollü yerlerde! kib by
kalemime sinek kondu nickli afeti devran, taş gibi, 90-60-90 ebatlarında, enfes güzellikte olan hatuna ilanı aşk edeceğim zirve. ha kabul ederse; zevkten ve mutluluktan içeceğim. kabul etmez ise de dertten kederden içeceğim. her halükarda içeceğim yani bu kesin.
(#13833130)
inandı mı çok güzel frikik golleri kaydeden orta saha oyuncusunun kalem dusmani kalemtras tarafından getirilmesiyle 13 kişiyle gerçekleştirilmesi muhtemel zirvedir.
karda kışta dışırıya çıkmanın çok zor geldiği zirve. katılsam mı bilemedim.
önünden geçtim sözlük. kapıda dolandım. bara yoktu giremedim.
Senelerdir sabah işe gelmekten bıkmış ve rutin iş hayatlarında renk olmadığı için iş yerinde sıkılıp kös kös oturan bi grup memurun bir araya gelerek oluşturduğu nezih lakin emekli kafasındaki sohbet ortamıdır.

çökülmüş bi masaya herkes sırayla birşeylerden dem vuruyor, güzel de anlatıyorlar hani keyifte veriyor ama ee madem oturacaktık niye bizde oturmadık ki? hem müzikten birbirimizi duyamadığımız zaman kalkıp bilgisayardan sesini kısardık. alkol tamam eyvallah, sigara? o da tamam. hiç olmadı rahat rahat oturur keyif yapardık. sonra pul koleksiyonum var benim, güzel filmlerim var, nargile var ot var, bok var, ne ararsan var. bi de 12 olmadan evine koşan balkabağı adayları var ki o çok değişik.

bu mozaik mi bizi böyle ruhsuz yapan, yoksa yaşlandık mı? madem oturup sigara içilecek, muhabbet dönecek ve dağılacağız, bizim hemen evin köşesinde giritli kıraathanesi var buyrun.

ben daha çok gencim hacı abi, oturacaksınız gelmem bi daha.